В інтернеті можна зустріти тему про кардинальну зміну життя після 40 років. Ось так людина взяла, захотіла і змінила.
Я шукала роботу бухгалтером минулого року і чула "Але у вас не має досвіду роботи у на виробництві/фармі/ІТ". Або "У нас колектив молодий і вам буде не комфортно" І пофіг що є загальний досвід роботи 20 + років. Вот не беруть і все. Но відсутність саме в цій сфері, то вік.
Відправляла резюме на просто продавця: "Ну видно по вас, що ви не продавець"
Працювала прибиральницею по 12 годин - не витримало здоров´я за 7 днів по 12 годин.
Офіс менеджер, адміністратор.... Але не брали, бо у м ене досвід роботи бухгалтера.
А потім знайома запропонувала роботу. Перші 3 місяці була у шоці від потоку кардинально нових знань. Та ще коли голова пришиблена військовими новинами . Розібралася. І рада, що пішла з бухгалтерії.
Так. За мене поручилися і сказали, шо справлюсь. Справиляюсь.
Але, якби підбирали персонал через сайт, то мою кандидатуру б і не розглядали. Бо відсутність досвіду і вік.
Так може все ж таки кардинальна зміна професії залежить від обставин і чиєїсь допомоги, а не тільки від бажання самої людини?
Дивне створіння• 04 мая 2023
Я б сказала, що і від обставин та чиєїсь допомоги, і від бажання самої людини. Багато факторів впливає, і навіть елементарне везіння теж.
неДодекаэдр• 04 мая 2023
Тю, до нас в IT-компанію взяли жіночку 40+, і ніяких проблем. Головне - англійська мова, ось з цим навіть у юних проблеми були. Минула бухгалтер була значно молодша, та її теж довго шукали - знову ж таки через відсутність англійської у більшості кандидатів. Але вона поїхала закордон(
Сплюшка• 04 мая 2023
Ваше прагнення
Бажання
Думки
Привело вас до зустрічі в певний час з певними людьми
Все вірно - все в ваших /наших руках
Лише ми самі взмозі змінити своє життя
А не хто інший
Бажання
Думки
Все вірно - все в ваших /наших руках
Лише ми самі взмозі змінити своє життя
А не хто інший
Админко• 04 мая 2023
Мне 41, я из обл центра. Зарплата директора 20-30 тыс. Максимум 40 и это очень нужно поискать.
Зарплата бухгалтера на американском или канадском рынке от 1К и это удаленно из любой точки мира.
Возвращаюсь в бухгалтерию. Да, будет не так насыщено и не так интересно, но Гемора меньше И плюс удалена.
Байрактара• 04 мая 2023
Афігеть. До сих пір у нас таке роблять? 40+ це що, вже все? Тупорилі якісь...
Дивне створіння• 04 мая 2023
Ответ дляБайрактара
Ласкаво просимо в реальність.
Я теж приблизно до 40-45 років думала, що вік не має значення для роботи, аби людина була профі. А от дівчатка-ейчари у більшості своїй мають іншу думку.
Я саме в 40 пішла в бухгалтерію, проблем не було , роботу знаходила за пару тижнів. Звісно, що спочатку не претендувала на достойну зарплатню. Через три роки шукала вже іншу роботу, пропозицій було багато. Хто хоче ,той знайде роботу, головне не нити, а шукати,вчитися новому . Працювала з жіночкою, у якої досвід 20 років, але вона взагалі не здатна до навчання- у нас так робили і хоч ти її трісни.
Але я живу в Києві, з роботою тут простіше
Ms. Похвала• 04 мая 2023
Ну, якщо навіть для вас 40, бляха, ’пізній вік’, то що від роботодавця чекаєте?
СвітланкаОК• 04 мая 2023
Ответ дляMs. Похвала
Так саме від роботодавців цей вік - межа, за якою старість, маразм, слина по бороді тече...
Байрактара• 04 мая 2023
Ответ дляДивне створіння
Ласкаво просимо в реальність.
Я не зла, але тим дівчаткам теж буде 40+ і сподіваюся вони також не приткнуть себе ніде бо вже ’карга’
Мені до 40 ще 6 років, але ж бляха, ну здається ніде в Европі такого нема, приходиш в офіс, а там різний вік сидить,а у нас таке
Ms. Похвала• 04 мая 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Тему створював не роботодавець, автор сама себе (а заразом і усіх кому 40) зачислила до пізнього віку.
СвітланкаОК• 04 мая 2023
Відповідаючи на ваше питання, так - це дууууже немодно казати, що гарна робота по блату дається... За таку думку засуджують ))) Але ж кожен зі свого досвіду судить. Я перші роботи отримувала по вакансіям - ну таке щось. Найкращі роботи і найкращі свої проєкти я отримувала або по знайомству, або через сарафанне радіо, або через пряму рекомендацію. Тому навіть і не розглядаю спосіб пошуку «Вакансія» для себе.
СвітланкаОК• 04 мая 2023
Ответ дляMs. Похвала
Моя мама шукала роботу в 55 років. Роботодавці взагалі не стримують себе в коментарях. Тож поступово і сформувався соціальний міф.
Жена брата Админа• 04 мая 2023
Автор, я за границей. Поступила в этом году на учебу на медсестру. Мне 40
Ноунэйм• 04 мая 2023
Ответ дляСвітланкаОК
А мені здається, що якщо приходить жіночка з думкою, що вона стара, то всі так і думають. Звісно, якщо директорка або керівник молодший, то він може не захотіли старших підлеглих, і я їх розумію. Принаймні, в бухгалтерії, еджизм не так розвинутий, як в інших сферах. Ну і коли я порекомендувала свою 59-річну знайому на позицію менеджера з продажів, ейчар спитала мене, чи така ж вона,як і я:))
Все і одразу• 04 мая 2023
Ответ дляСвітланкаОК
А мою мать в 55 с руками отхватили, ибо уникальный специалист. Так и руководит там 20+ лет. Но вы же понимаете, что это редкость. Если человек не развивался, не учился всю жизнь, то в 50+ кому он понадобится?
СвітланкаОК• 04 мая 2023
Ответ дляВсе і одразу
Не всім бути унікальними спеціалістами. Повинен хтось і унітаз ремонтувати, не думаєте? Коли унікальний спеціаліст покакає і не змиє.
А моя мама все життя продавець, з досвідом роботи 35 років. I на продавця у 55 її брати не хотіли, аргументуючи віком. Все ж вона роботу знайшла, якщо що. Але вікова дискримінація IСНУЄ!
Самая СоветЧиваЯ• 04 мая 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Поздравляю,я тоже вернулась в медицину за границей в 45,тоже учусь
Дивне створіння• 04 мая 2023
Ответ дляБайрактара
А у нас таке... на жаль. І заборонили ж наче дискримінацію за віком, вже в вакансіях майже ніколи не пишуть ’до 30-35-40’, та потім читаєш щось в стилі ’у нас молодий дружній колектив’, і все зрозуміло. Можна навіть не напружуватися резюме відправляти, все одно навіть не стануть розглядати.
Самая СоветЧиваЯ• 04 мая 2023
О себе:работала медсестрой с 18 до 30 лет,надоело-закончила национальный университет экономики и торговли-работала бухгалтером в госучереждении,потом в торговой сети,эмигрировала,достала свой диплом медсестры и опять вернулась в медицину, работаю медсестрой второй год и учусь. Мне 47
Дивне створіння• 04 мая 2023
Ответ дляНоунэйм
От бачите, Ви самі вже ’розумієте, що може не захотіти старших підлеглих’.
Але це ж теж дурість! Що значить не захотіти, він собі подружок шукає, чи що?
П´яна вишня• 04 мая 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Я в Украине поступила в 39. И что?
Шукаю стакан• 04 мая 2023
Ответ длянеДодекаэдр
А на яку посаду взяли 40+?
Я теж з цієї вікової групи. У мене тільки англійська є по суті.
Корсет_на_шурупах• 04 мая 2023
Я в 40 пошла учиться программированию. Все получилось, мне 45. Лучшее, что я сделала для своей жизни. Продолжаю учиться. Работаю в Великобритании по специальности. Человек должен стремиться, рекомендации, возможности и помощь появятся только если вы этого заслуживаете. И софт скилз также важны. Не обесценивайте свой вклад, благодарите, но не преувеличивайте значение внешней помощи. Упоминание возраста должно идти в контексте надуманной причины. Все реально. Это у нас эйджизм. Зарубежом 40 лет не такой уж и возраст.
Дивне створіння• 04 мая 2023
Ответ дляВсе і одразу
Так, унікальним спеціалістам легше. Якщо й так важко знайти, то ще й обмеження на вік ставити не будуть. Знаю приклад, коли на роботу ледве знайшли інженера (якась вузька спеціалізація з електроніки, я точно вже не пам´ятаю), то взяли взагалі 60 з чимось років дядечку, і то його ледве вмовили. Ще й додали йому студента без досвіду в помічники, на якого він міг би покласти всю рутинну роботу, а сам швидше як наставник.
Але унікальними всі не можуть бути.
сама себе прекрасная• 04 мая 2023
молодці хто ризикує
я на одній роботі все життя
посада норм і зарплата терпима, але як подумаю ну як так одна робота( мені 41. куди далі не знаю, хоч знання і бухгалтерії є і багато інших
я на одній роботі все життя
сама себе прекрасная• 04 мая 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
яка ви молодець. я в 38 років над цим задумувалась, але подумала застара(
Все і одразу• 04 мая 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Думаю, что уж унитазы ремонтировать возьмут и в 60
Корсет_на_шурупах• 04 мая 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Мені тут навіть одна совєтчіца популярна казала, що з мене будуть сміятися молоді хлопці, бо зараз і діти програмують зі школи, а я стара. Ще й жінка. Як виявилося вона ніяка не айтішниця, сидить на виплатах в Німеччині зараз. Напевно, це було найскладніше, не кинути під тиском соціуму. Навіть друзі і викладачі скептично ставилися до мого навчання.