Г@Л@В@ломка• 05 мая 2023

питання про розмовні відео сторіз в інстаграм.

Друзі, допоможіть, будь ласка, розібратися!

Оот я помітила, що як розмовні, так і якісь відеосюжети у сторіс розбиваються. Як це робиться? людина прямо знімає і прямо викладає, а інста дробить?
Чи можна спокійно відзняти, змонтувати, скажімо, 2 хвилинний ролік, а потім його якось загрузити в сторіс, і він сам послідовно на 15 чи скільки-то сторісів розібється?
як знімаються відео сторіс? чи спочатку просто з фільтром в інсті знімаєш, зберігаєш на память телефону, вирізаєш зайве, а потім якось у сторіс грузиш? чи хіба що одразу надо знімати і викладати сторіс?

Ще я помітила, що коли скажімо на 20 секундні відео розбитий якийсь сюжет чи розповідь, то бува що лбдина сказала у кінці минулого сторіз фразу, а в наступному сторісі чомуть повторюється отой фрагмент. як це робиться?
Скоро_вчера• 05 мая 2023
https://oinste.com/skolko-sekund-storis-v-instagra...

автор Г@Л@В@ломка • 07 мая 2023
Ответ дляСкоро_вчера
тобто треба кожний шматок попередно в іншоті зберігати?((

а як на телефоні тоді не загубитися в тому різноманітті збереженн их відосів під кожне сторіс?