Аноним с кешбеком• 04 мая 2023
Як продати житло з прописаним чоловіком?
Якщо знайти покупця , який на таке погодиться, то він зможе потім самостійно його виписати?
Аноним с кешбеком
• 04 мая 2023
Ответ дляТайТаке
Живет где?
За кордоном ,тут офіційно зареєстровані , тому прописка в Україні взагалі втратила свою актуальність
Брюльтик• 04 мая 2023
А ще краще у юриста спитати, що ви в праві зробити... бо потім почне оскаржувати чоловік, і буде вам гемор. Можна шо завгодно зробити а потім на вас в суд почнуть подавати або на того чоловіка, з котрим ви домовитесь продавати. Така собі справа...
Кили и Манджаро• 04 мая 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Та ні, я не можу , вже питала в ЦНАП, за дорученням віл нього теж не можу
Их надо носом тыкать в законы, потому что с первого раза, обычно до них не доходит, что так сделать возможно.
Аноним с кешбеком
• 04 мая 2023
Ответ дляТайТаке
И кто вам сказал что вы не можете выписать? На основании чего вам такое сказали?
В ЦНАПі, я виписувала себе і дітей , у виписці чоловіка відмовили
Кили и Манджаро• 04 мая 2023
Ответ дляКалинові вуста
Уже выяснили, что просто прописан. Все верно
Прочитала, спасибо.
Аноним с кешбеком
• 04 мая 2023
Ответ дляГигиенишвили
Особисте чи куплене в шлюбі?
Особисте
Гигиенишвили• 04 мая 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Де тут?
Аноним с кешбеком
• 04 мая 2023
Ответ дляБрюльтик
Що оскаржувати? Ми хочемо просто продати житло, яким ніхто не користується
Калинові вуста• 04 мая 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Точно, вы правы. Забыла про военкомат. Тогда только через суд
Аноним с кешбеком
• 04 мая 2023
Ответ дляТайТаке
Отказали на основании чего??
На основі того, що йому менше 60 років і потрібно знвматися з військового обліку
Брюльтик• 04 мая 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну тоді якщо ЦНАП відмовляє йдіть до суду
Аноним с кешбеком
• 04 мая 2023
Ответ дляГигиенишвили
Отак і реєструй квартирантів, потім не зпекаєшся
Це не квартирант, він і сам хоче виписатися , щоб спокійно продати
ЭмчЭндЭм• 04 мая 2023
Я продавала у березні квартиру, майже всі ріелтори питали, чи не прописаний чоловвк призовного віку, навіть поо двтей так не питали. Тому не думаю, що це так просто як деякі пані пишуть
Пополняю_Карму• 04 мая 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Я ж написала, я власник, чоловік просто прописаний
Вы точно можете, изменились правила
Я в апреле в Киеве выписывала бывшего мужа
Идёте с документами своими в ЦНАП и выписываете как собственник
Точно без военкомата, просто прописаться в другом месте он не сможет без военкомата
Мороженная курица• 04 мая 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Вы точно можете, изменились правила
Так можливо у вас різниця в тому, що ви розлучені?
Пополняю_Карму• 04 мая 2023
Ответ дляМороженная курица
Ні, це тут ні до чого
Ніхто не питав кого саме я знімаю з реєстрації.
ЦНАП подільського району
Пополняю_Карму• 04 мая 2023
Ответ дляМороженная курица
Раніше не могла за власним бажанням, вимагали воєнний квиток.
Вони так і сказали, що змінився у них порядок
elena_kleine• 04 мая 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Бо неможливо виписати чоловіка без його присутності , в цьому і проблема
це не правда. зараз нові закони. власник житла може виписати будь кого без його згоди. Єдине, якщо він співвласник цього житла тода ні. Але якщо просто прописаний. Ідіть та виписуйте, його згода не потрібна зараз
Кили и Манджаро• 04 мая 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Я ходила, сказали не можна , через влєнкомат
За ТЦК в новом законе вроде ничего не написано, сами почитайте
Мороженная курица• 04 мая 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ну в законі, який ви скинули, є пункт про військовий облік.
Кили и Манджаро• 04 мая 2023
Ответ дляМороженная курица
Не помітила, вибачте. Тепер бачу.