Крошечка-хаврошечка• 04 мая 2023
Обнаружила у собаки припухлість небольшую, красноту и в том месте клещ
Точнее не клещ, а его голова может или что, но не торчит клещ, а наверное тело отпало. Нести к ветеринару или та голова отпадёт?
Таблетки от клещей даю,но одного видимо подцепила (
Своего не предлагать• 04 мая 2023
Голова сама не відпаде. Вона там застрягла, звідси і запалення, її треба видаляти. Ведіть до вета, хай ще додатково огляне, бо кліщ- це не жарти і треба бути уважним, щоб не втратити тварину. Здайте ще аналізи профілактично.
Кто крайний?• 04 мая 2023
Если собака под «таблеткой» ничего страшного, даже если клещ прицепился то он сам сдохнет от отравы таблетки при этом собака не заразится
Смячиком• 04 мая 2023
Ответ дляКто крайний?
Это ваши домыслы.
Через все способы может пироплазмозный клещ пройти, просто таблетки и капли уменьшают вероятность.
Автор бдите собаку, чтобы не пропустить бабезиоз
пАлАвинкА• 04 мая 2023
візьміть пінцетом того кліща та спробуйте викрутити із шкіри собаки.
потім помажте те місце хлоргексидином.
і наступні дні слідкуйте за собакою, якщо собака став млявий, ховається, тіло напружене і сеча дуже темного колоьору, то негайно до лікаря, бо це може бути піроплазмоз (бабезіоз).
Якщо не лікувати, то ця хвороба може спричинити смерть тварини за лічені дні(
потім помажте те місце хлоргексидином.
Швидка Настя• 04 мая 2023
Ответ дляКто крайний?
Ни одно из средств от клещей не дает 100% защиты
Крошечка-хаврошечка
• 04 мая 2023
То я ошиблась оказывается. То не клещ, а ранка малюсенькая, капля крови запеклась, я думала клещ.
Спасибо всем за ответы!