Герцогиня• 04 мая 2023
На що розраховують такі магазини? Ні ціни, та ще з такою манерою спілкування?
Я пані прохана...• 04 мая 2023
Ви просто дуже чутлива натура. Вам нічого поганого не написали і не запропонували.
Герцогиня
• 04 мая 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Можливо...
Голубая фишка• 04 мая 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Нормально вам відповіли
Нееет, бежала бы от них) я сама себе выберу по размеру, не надо мне чужого совета.
МЕСТО_Встречи• 04 мая 2023
я не увидела какой-то ТАКОЙ страшной манеры общения. Что вам не понравилось? Очевидно, что продавец - дропшипер и те платья в руках не держал, чтобы вам замеры снять. Но от поставщика у него есть размерная сетка, поэтому он попытается ваши параметры втулить в какой-то размер
Вэнди Стар• 04 мая 2023
а что вас обидело?
товар штучный, и скорее всего лекала такие , что подойдут на разный тип фигуры и на соседствующие размеры..
Герцогиня
• 04 мая 2023
Ответ дляПік Антна
Мене взагалі бісить коли немає ціни. Я навіть не запитую.
Мені просто було точно таке плаття і більше я не найшла. А так сама ніколи і не запитую ціни, відразу проходжу мимо.
Я пані прохана...• 04 мая 2023
Ответ дляГерцогиня
Можливо...
Напишіть просто, що не потрібно вам підбирати, хочете заміри. От і все.
Але якщо чесно в мене подібні фото одягу викликають асоціації з китайськими сайтами. =на низький зріст і не завжди вдалий крій..
Вэнди Стар• 04 мая 2023
Ответ дляГолубая фишка
глупо.. у разных производителей размер размеры рознь, как и пропорции по росту даже..
Герцогиня
• 04 мая 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Та я так і зрозуміла. Типу підбере і все.
Я_канеша_извиняюсь• 04 мая 2023
А що не так, напишіть свої параметри вам і напишуть заміри потрібного розміру.
ПростоБелка• 04 мая 2023
Я тоже не люблю, когда мне подбирают по моим замерам. Поэтому настойчиво требую замер изделия. Но не считаю ’на что они расчитывабт...’
Герцогиня
• 04 мая 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Так, це китайське. Потрібно на раз одягнути.
Мати тріля• 04 мая 2023
Звичайно, дратує, але не так, як вас ,,…на що вони розраховують…,,
Тобто я висилала свої заміри після такого)
Агент Пинкертона• 04 мая 2023
Ответ дляГолубая фишка
Я продаю норкові шуби і тільки так підбираю покупцям. По їх параметрам. Всі, які я їм пропоную по їх параметрам, всі підходять. Якщо самі вирішують без моєї поради, постійно повернення. Багато нюансів
Приму в дар• 04 мая 2023
А якщо людина не хоче світити своїми параметрами в ноунейм магазині? Легше ж поміряти сукню, чим лишній раз почути, що ’ой, у вас така нестандартна фігура...’
Герцогиня
• 04 мая 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Але ж ціну ваші клієнти знають перед тим як замовити? Хоч приблизно
shkoda_anna• 04 мая 2023
Манера нормальна, просто спосіб підбору розміру Вам не підходить. Мені до речі теж. Ніколи так не купую, бо тільки я знаю особливості моєї фігури, і як мені б хотілося щоб виглядало
Кинг-Конгша• 04 мая 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Нормально вам відповіли
Для вас нормально, для мене наприклад ні. Люблю коли відповідають по суті поставленого питання, а не пропонують своє бачення
Голубая фишка• 04 мая 2023
Ответ дляВэнди Стар
Это не глупо, глупо доверять какой-то.... подбирать мне что-то. Может я не хочу в обтяг, хочу посвободнее или подлиннее. Нет, я таких пролистываю.
Агент Пинкертона• 04 мая 2023
Ответ дляГерцогиня
ціна звичайно вказана, йде мова про заміри
Герцогиня
• 04 мая 2023
Ответ дляshkoda_anna
А ціну так і не написали. Хоч би приблизно вказали.
ПростоБелка• 04 мая 2023
Ответ дляeuhunter
Этого платья просто нет в наличии, вам хотят продать что есть на остатке. Спросите прямо ещё раз.
А чего так решили?
Я вот маме покупала кофточку. Попросила замеры. Мама не стройная девочка. То в груди не то, то в животе. Мучались, мучались, пока мне девочка-продавец не сказала, давайте параметры, подберем. И знаете, села идеально. И прикрыла где надо и не висит. Поэтому не факт
ЛолитаНеРазлита• 04 мая 2023
правильно вам ответили, у них скорее всего эти платья разных размеров,у каждого размера своя длина и ширина, поэтому ваш вопрос как раз таки не правильно поставлен-нужно было спросить мне нужны замеры платья в размере С
Агент Пинкертона• 04 мая 2023
Ответ дляshkoda_anna
бувають ще особливості тканини.
Мати тріля• 04 мая 2023
Ответ дляГерцогиня
А де в вашому фото видно, що ви питаєте про ціну?
всегдаДаДа• 04 мая 2023
Ответ дляГерцогиня
А де ви там ціну запитали?