Дитині 3,4р ЗПМР підозра на аутизм...що робити ? Як знайти хороших спеціалістів в Києві ?
Ответ дляobuvka
Пройти тестування ados-2.звернутись до психіатра та невролога. Зробити нічний відеомоніторинг еег
Можливо можете порадити когось?
Ответ дляМарфа-Краса
Автор, не по темі трохи. Яка була вагітність? Були проблеми в родах?
1вагітність ,на 42 тижні окситоцин кололи ,води перевіряли були хороші ,вагітність проходила добре ..були трохи стреси ,і нерви ,а так всі скрінінги і узд ,пологи все ок
По перше заспокоїтись і настроїтись на довгу реабілітацію, дива не буде, але ваша праця принесе чудові результати
Також не бійтесь препаратів, нейрокорекція необхідна, корекційний психолог + дефектолог це ваші спеціалісти років до 7 точно, не боятися відкатів, вони будуть, відростити зуби, не обманювати себе, звернутися в ірц, логопедична группа
ПС: сенсорна алалія дуже схожа на аутизм, але це різна реабілітація
ЧАРІВНОЇ ТАБЛЕТКИ НЕ ІСНУЄ
Марфа-Краса• 04 мая 2023
Ответ дляAnastasial_l
Білок в сечі, тиск, набряки?
Ответ дляМарфа-Краса
Білок в сечі, тиск, набряки?
Білок чесно не пам´ятаю вже,ніби ні..тиск 90на100+-, набряки були не сильні взагалі ,але після нічної поїздки на море на 7м то сходили днів 5-6
Ответ дляtarveldy
ЧАРІВНОЇ ТАБЛЕТКИ НЕ ІСНУЄ
Я розумію ,що потрібно займатися ...були в 6х спеціалістів ,і всі говорять різне ..хочеться знайти дійсно хорошого щоб чітко потім діяти (ходити на заняття і тд) одні назначають заняття фізіотерапії наприклад ,інші говорять ,що це вам не потрібно все ок в цьому плані ...
Марфа-Краса• 04 мая 2023
Ответ дляAnastasial_l
Що ж могло тоді бути причиною?
Дивлюся зараз скільки відео про аутизм, то таких діток багато стало, і ніхто не знає звідки воно.
ЗРР, лікується, все ок буде. Є відео на ютюб Альона Васильєва, для батьків дає рекомендації як з такими дітками спілкуватися, вона логопед сама.
Ответ дляМарфа-Краса
Що ж могло тоді бути причиною?
Я не знаю звідки він ,і чому ...
Ответ дляAnastasial_l
потрібно, я через це все пройшла, потрібно і дуже дуже , можжечкова стимуляція, батути, балансіри, велосипед (нам психіатр просто його виписав) дома повзати, по підлозі, кататися ковбаскою, там багато вправ, їх вам має давати дефектолог
томатіс то вже інше, ну різні відгуки
Ответ дляtarveldy
томатіс то вже інше, ну різні відгуки
Ви з Києва ? До кого саме можна звернутися ?
Ответ дляtarveldy
Лівий берег підійде, тоді у особисті
Так ,ми з лівого.
Вказівний жест є? Вас добре розуміє?
Стереотипні рухи є?
В нас було зпр.
Томатіс, танці, фізкультура, логопед, психолог , дефектолог. Дефектолог мене і батька вчила як срілкуватись з дитиною щоб виробляти вказівний жест, а потім і мову і розуміння.
Це робота всієї сім-ї.
Препарати не раджу, послухайте комаровського на цю тему.
Наші знайомі дитині давали , еффекту нуль.
Стереотипні рухи є?
В нас було зпр.
Це робота всієї сім-ї.
Томатіс, бак, батути- особливо обережно для діток які мають ураження цнс і головного мозку та мають схильність або вже мають епіактивність, так як будь-яка стимуляція може викликати згодом напади.
Еег робіть після консультації з неврологом. Рекомендую Еег у Надоненка або в лікарська практика