Море Щастя• 04 мая 2023

Підкажіть, що це з м‘ясом.

Купив чоловік м‘ясо, я його почала розбирати і побачила що воно було заморожене, ще був лід (хоча м’ясо продають як свіже). Є таке як слиз але нема запаху зіпсованого м‘яса. Що це з ним? Це через заморозку чи воно зіпсоване і в чомусь вимочене?
СкумбріяП8• 04 мая 2023
Покажите

Аноним Советчик• 04 мая 2023
Вообще не понятно что вы хотите
Гага Газу• 04 мая 2023
Может накололи для веса
Танго утрьох• 04 мая 2023
Ну ми ж не можемо подивитись/ понюхати. Якої поради Ви чекаєте?
Так,може бути не свіже. Чи зіпсоване? Не факт. Як і не факт,що його їсти можна. Ви ж доросла людина, якщо боїтесь,то викиньте і забудьте. Слиз-це не добре
Форс мажор• 04 мая 2023
Це нормально. Індичка?
автор Море Щастя • 04 мая 2023
Ответ дляТанго утрьох
Не те щоб поради чекаю, а можливо хтось знає чи може це бути нормальним, наприклад, після заморозки.
Понюхала, подивилась, запаху зіпсованого м‘яса нема але той слиз…
Можливо я не на стільки досвідчена господиня і не знаю про те що таке може бути після заморозки (як варіант) чи навпаки, не може, тому і питаю)
автор Море Щастя • 04 мая 2023
Ответ дляФорс мажор
Це нормально. Індичка?
Свинина
автор Море Щастя • 04 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Покажите
На жаль, фото вже не зроблю бо перекрутила його на фарш.
Тепер думаю куди той фарш дівати(
ФсеСама• 04 мая 2023
Ви на нього диви есть і не можете зрозуміти, а нам як здогадатись що з ним?

Сижу_и_плачу• 04 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
с ним могло быть что угодно. могло просто задохнуться в упаковке, а могло полностью сгнить и потом полежать в растворе перед заморозкой. тут не угадаешь
СкумбріяП8• 04 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
Тепер думаю куди той фарш дівати(
Ну, если не воняет, то можно есть, думаю