ЯблокоРаздора• 05 мая 2023
Пудра clinique, який аналог? Брала колись її бомбезна
Але зараз за 1000грн вона ((
Які є аналоги дешевші? Може хто користувався?! )
ЯблокоРаздора
• 05 мая 2023
Ответ дляТріль!
Чем она вам понравилась? Расскажите.
Добре лягала, шкіра з хорошим відтінком
Була ось мейбелін, зовсім різні
Мизимец• 05 мая 2023
Я тоже в восторге,недавно купила,хотя покупала и дороже,но именно эта супер.Аналог не подскажу
Первоклашка Я• 05 мая 2023
А яка саме за 1000 вам сподобалась цієї фірми? Бо я купила, то сестрі віддала. Така ущільнена, її видно, хоч і щіточка в мене легенька, гарна. Не вважаю пудру якісною, якщо її видно на обличчі.
Первоклашка Я• 05 мая 2023
Ответ дляМизимец
Там ії декілька. Яка саме вам подобається, бо я щось купила і таке собі.
Мизимец• 05 мая 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Така
Ду да ду да ду• 05 мая 2023
Купите эту и пусть приносит удовольствие, она же Вам не на месяц. Скупой платит дважды
Первоклашка Я• 05 мая 2023
Ответ дляМизимец
Така
Як і в мене. На неї завжди є знижка, кому подобається, можна купувати) Мені вона важка дуже на обличчі, теж повелась на знижку перед Новим роком, тоді 700 була.