Фенте Фря• 05 мая 2023
Яку б сумку купили: Фурла, Карл Лагерфельд, Марк Джейкобс?
Всі невеликі, шкіряні, схожі, вартість в межах 1, 5 тис. грн коливається. Чи якусь іншу дивитися?
Милая девочка Лиза• 05 мая 2023
Щось ціни якісь не зовсім лагерфельдські. Купіть нормальну сумку і не смішіть людей фурлами і лагерфельдами за півтори тисячі гривень.
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ для__Jane__
Дивитись ноу- нейм, а не фейк
Це не фейк, різниця в ціні 1, 5 тисячі між найдешевшою і найдорожчою. Карл найдешевша.
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Почалося.
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляБойцовская
Полторы тысячи гривен за Фурлу или Джейкобс? Это фантастика!
Не так написала
ЯяяКакаджамбо• 05 мая 2023
Ответ дляФенте Фря
Покажіть, на якому сайті Ви зібрались фурлу купити за 1,5 тисячі гривень
Водійка хімарса• 05 мая 2023
я бы не покупала закос под бренды, потому что за 1,5-2 к можно купить норм сумку украинского бренда, например, briar.
в то, что фурла стоит 1,5 гривен не поверю никогда))
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Читайте вище
Булькаю• 05 мая 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Фурла за 1500 грн? Рили?
Помню, как знакомые одевались на базаре и уверяли, что они все в брендах, а что- написало же «дольче и габанна».
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Оригінали 100%
Водійка хімарса• 05 мая 2023
Ответ дляФенте Фря
Оригінали 100%
стоит 1,5к гривен? или 1,5 долларов?
Бойцовская• 05 мая 2023
Ответ дляФенте Фря
Оригінал
Если на лето, то берите голубую, цвет в тренде. Если единственная, то конечно черную, чтобы и зимой, и летом.
Не пириживай• 05 мая 2023
Лагерфельд самая ’современная’ из этих, но на лето черный цвет не очень в тему.
Доктор Варвар• 05 мая 2023
Ответ дляБулькаю
У всех видно есть такие знакомые)) и ещё говорили, что это потому, что они покупают в самой дорогой ракушке на 7 км)
Тюрюнь_Тюнь• 05 мая 2023
Марк выбрала бы . Корс у меня естьи сносу нет , там зернистая кожа . Но она и стоила 200€ . Удивлена что люди не умеют читать и сразу на автора набросились .
ЯяяКакаджамбо• 05 мая 2023
Ответ дляФенте Фря
Читайте вище
Що я повинна прочитати? Читаю старпост:’вартість коливається в межах 1,5 тисячі’. Читаю далі:’різниця в ціні 1,5 тисячі між найдешевшою і найдорожчою’. У Вас проблеми з написанням інформації? Ви хотіли,щоб люди здогадались,що Ви там собі надумали,але написати не змогли?
Леди Г• 05 мая 2023
Форла до 5000 точно не буде,Корс в залежності від моделі.Тоді залишається карл)але потрібно дивитись фото,в мене є 2 сумки Корс їм по 5-6 років,виглядають,як нові
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляБойцовская
Універсальну, маленьку, схиляюся до синього індиго, або темно- синьої. Блакитна теж гарна. Просто яку з цих брендів?
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
стоит 1,5к гривен? или 1,5 долларов?
Вони 1, 5 тис $ ніколи не коштують
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляНе пириживай
Синя є, еоектрик, індиго щось таке і червона (нуу дууже червона)
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
От і мені Марк і Карл подобаються, фурла на 3 місці.