Пи Пи Пилюля• 05 мая 2023

Розпущене чи заплетене волосся?

У мене кучеряве волосся нижче лопаток,здорове та доглянуте чи доречно на щодень не заплітати у хвости/гульки, а ходити з розпущеним?
Питання виникло після фрази знайомої «куди ти з такою гривою у будній день»
Як ви вважаєте і як практикуєте?)
Пишна молодиця• 05 мая 2023
Я бы кучерявые заплетала бы или в хвост.

Анчо Ус• 05 мая 2023
Аналогічно, ходжу з розпущеними. А гриві заздрять просто.
Леді_в_пледі• 05 мая 2023
я плюю з високої башти на таких коментаторш і роблю як мені подобається
Элька-Карамелька• 05 мая 2023
Ну дивлячись яке там у вас волосся... хоча кому яке діло
Бджолина королева• 05 мая 2023
У моей подруги ’грива’, мне так нравится, красиво и эффектно.
фан L.O.S.T.• 05 мая 2023
Тільки розпущене, я що, школярка, кіски носити.
Заздрить 100%
Позаземний розум• 05 мая 2023
Я с распущенными всегда хожу,у меня по опу волосы
Ms. Анонимная• 05 мая 2023
Ну, скажем так, если ехать в метро в час пик, я бы запела) А будний, не будний день - да кому какое дело. Если вам идёт и комфортно - носите, как хотите.
Завтра не пью• 05 мая 2023
Ходіть так як зручно Вам.
Я частіше заплітаю і зав´язую,бо мені просто заважає. Але ж це справа смаку кожної людини.
Знайома ходить завжди з розпущеними,а там просто вибух на голові,такі кучері,які стирчать в різні сторони і розпущеними виглядають смішно,тим паче на жінці 55+,але їй все одно))))
Тому робіть як хочете

Бубль Гум)• 05 мая 2023
Кучерявые распущеные очень красиво, и не лезет на посторонних. Прямые распущеные фу в общественных местах. Вот такой вот у меня бзик.
Первая ласточка инфляции• 05 мая 2023
Блин, а что есть какой то праздничный ’День распущеных волос’? автор, да носите как вам нравится, подруга пусть кровь из зубов завистливых вытрет.
Фенте Фря• 05 мая 2023
если нравится, носите конечно распущенные, что за дикость заставлять людей заплетать) мне лично дискомфортно с распущенными, они вечно лезут везде и мешают
Ms. Анонимная• 05 мая 2023
Ответ дляБубль Гум)
Это именно что бзик. Вы вправе так считать, конечно, но ориентироваться на все разнообразие бзиков - нереально)
автор Пи Пи Пилюля • 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Громадським транспортом не користуюсь, на машині або пішки.
Звісно у транспорті не зручно самій та й іншим це ні до чогг
как тебе такое илон маск• 05 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
а я як заздрю гриві, в мене голова аж світиться(
автор Пи Пи Пилюля • 05 мая 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Власне, задумалась можливо й справді не доречно, на роботу і в зал завжди заплітаю
Любимка-анонимка• 05 мая 2023
Якась у вас знайома завидюща і лізе зі своїми непотрібними нікому порадами. Якщо ви кажете, що волосся справді доглянуте і гарне.
Оно само купилось• 05 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Якщо не заважає, ходіть з розпущеним волоссям. Кучеряве доглянуте це красиво. Я на вулиці з розпущеним, вдома збираю, бо заважає щось робити.
Kot_v_meshke• 05 мая 2023
Не люблю распущенные длинные волосы в спортзале и когда оно неухоженно, типо длинные, но концы никакие и хочется обрезать сантиметров 20). Во всех остальных случаях - вообще все равно, будний не будний день

Любимка-анонимка• 05 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Недоречно робити зауваження дорослій людині стосовно її зовнішності. Я б відповіла, що мені подобається, а ти куди шкутильгаєш?
А у нас макарошки• 05 мая 2023
Никогда не закалываю, на улице только с распущенными, я вообще на те гульки наверху головы смотрю как на дурочек с переулочка
А у нас макарошки• 05 мая 2023
Мне когда-то соседка сделала замечание по поводу ярких ногтей, а мне наср..ть с большой горы😆
Анчо Ус• 05 мая 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Серед мого оточення тільки я з кучерями, і всі дівчата не заздрять, звичайно, але завжди кажуть, що дуже класно. А я їм заздрю)))) прасочка - мій друг!