Губка Боб• 05 мая 2023
Шльопанці, які обрати
Може хтось мірям,в магазині не знайшла
Результат:
вже голосів:
35 (51.47%)
2 zara
20 (29.41%)
1 mango
13 (19.12%)
3 zara
Квітка папороті• 05 мая 2023
Не фанат Зара. но вот утром 3 увидела, и понравились очень. планирую заказать
Чорт і Шо• 05 мая 2023
Подобаються 1 і 3.
Але такі без примірки не ризикну - бо то широкі, то в кісточку натираюсь вже під час примірки.
Бентливуман• 05 мая 2023
Будь-які.
Принципової різниці не бачу.
Візуально вони всі мені виглядають незручними, передбачувано від носіння таких будуть боліти стопи, буде натирати бо боках.
Принципової різниці не бачу.
Ненька наша• 05 мая 2023
визуально нравятся 2 и 3, но фактически никогда бы не брала обувь этих фирм, она же портит ноги
Копуша• 05 мая 2023
А вы носили подобные? Такая подошва неудобная и наверное реально шлёпать будут