Заставляличка• 05 мая 2023

У чоловіка в телефоні купа порно, підписки на голих дівчат в соц.мережах

лайки дівчатам місцевим, це норм?
Хитрушка-чекушка• 05 мая 2023
Порно то такое, а вот плюсом еще левые бабы - я бы не смолчала
Элька-Карамелька• 05 мая 2023
Що каже ?
дрочить?
ША! я прийшла!• 05 мая 2023
И шо?
Ласую колобками• 05 мая 2023
Для меня нет
Голодаю• 05 мая 2023
Научите его пользоваться режимом инкогнито
ФФФФристайла• 05 мая 2023
Фу, якесь хворе. Одне діло дивитись порно періодично, друге - наповнювати цим своє життя
Пупуговка• 05 мая 2023
радуйтесь, у него отличное либидо)
и все вам достанется)
Простоваля• 05 мая 2023
Залежить від того, як Вам. Якщо подобається, що він цим займається, тоді норм. А якщо ні, то ні.
А якщо серйозно, то це вже діагноз і він ніколи не зміниться. Напевне в Вас до нього є також інші питання, не тільки це.
Апрель Ивановна• 05 мая 2023
Для меня нет. Только я должна быть центром вселенной.
Захекалася читать• 05 мая 2023
Ответ дляПупуговка
радуйтесь, у него отличное либидо)
и все вам достанется)
Не факт
Непереможна• 05 мая 2023
Ответ дляПупуговка
радуйтесь, у него отличное либидо)
и все вам достанется)
Или всем вам
Белоснежко• 05 мая 2023
Мій періодично дивиться порно сам. Взнала випадково, застукала і в історії переглядів знайшла. Для мене це була трагедія. З часом змирилася, на мене вистачає, секс у нас через день. Чоловіку 52. Я не голодна. Та й сама іноді можу подивитися. Ми разом 19 років. Розумію, що хочеться нових вражень. Зараз спокійно ставлюся до порно. Можемо частенько разом дивитися, це заводить. Не пробачила б інтимну переписку з іншими або зраду. Але поки не впіймала.
Поміркована думка• 05 мая 2023
Муж Ваш зацикленный, судя по описанию.
Смотреть порно - нормально, но подписки на девок - уже перебор.
Пупуговка• 05 мая 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Не факт
бвло б куда реализовывать он бы порно тоннами не закачивал думаю
Пупуговка• 05 мая 2023
Ответ дляНепереможна
Или всем вам
спасибо мнеие надо
Bambook.pro• 05 мая 2023
Я канеша извиняюсь, а у вас с ним в постели все ок? Все устраивает? И в жизни всё хорошо? Любите друг друга?
Вы перестали интересовать своего мужа как женщина. Это может быть ваша вина - вы обабились, либо его вина - проблемы с потенцией, поэтому подсел на порно (разнообразие).
Если это не решать, будущее у вашей семьи, к сожалению, незавидное
Захекалася читать• 05 мая 2023
Ответ дляПупуговка
Так он же на авторе женат) Если б могло достаться ей, уже досталось бы) а похоже, что достается всем, кроме нее.