Говорю-балакаю• 05 мая 2023

Порадьте будь ласка крем спф зі змішаними фільтрами (спф 50) і щоб не скатувався

під макіяжем. Буду дуже вдячна.
вАлнуюся сильнА• 05 мая 2023
Віші флюїд СПФ50
Леннон_Жив!• 05 мая 2023
Зачем вам физ под макияж?
автор Говорю-балакаю • 05 мая 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Зачем вам физ под макияж?
косметолог сказав обовязково фізичні фільтри використовувати тим, хто має схильність до пігментації.
Леннон_Жив!• 05 мая 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Но только их нет смысла наносить под макияж, вы перекрываете частички, которые отбивают свет
автор Говорю-балакаю • 05 мая 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
це косметолог не уточнив(( дякую((
жар-птица Нюра• 05 мая 2023
Smart tone от обаджи
Кіна не буде• 05 мая 2023
Жан Маріні з тоном і непотрібно ніяких пудр чи тональних засобів, дуже гарно виглядає на обличчі