Братья Капли• 05 мая 2023
Что Вы покупаете для себя на IHerb?
Невісточка ж• 05 мая 2023
Витамины. Люблю сушеную питхайю и их батончики с арахисом и соленой карамелью.
Братья Капли
• 05 мая 2023
Ответ дляНевісточка ж
А какие витамины?)
Stepa_nida• 05 мая 2023
1. Бади, не тому, що вони там особливі, а тому що норм вибір.
2. З догляду: деякі базові позиції корейської косметики (гідрофільні олії, пінки), кілька позицій шампунів і масок, рідке мило для душу maison provence.
3. З їстівного: спеції (часникова сіль, рожева сіль, приправа для попкорну сирна це просто скарб), кунжут, низьковуглеводні солодощі, олії La Tourangelle топові, какао.
4. З побутового: таблетниці-вітамінниці, шейкери, раніше в студентські роки купувала там пензлі для мейку.
Робот Вертер• 05 мая 2023
Омегу, витамин Д, йод, биотин, сыворотку для лица, щётку для массажа. Это из последнего
БлинчикБезСметанки• 05 мая 2023
Омегу, коллаген, вот магнием и приправами сегодня закупилась по акции