Анонім Перший• 05 мая 2023
Чи вважаєте справедливим у зрілості відповідати за помилки молодості?
Коли щось стається (обставини, погіршується здоров’я) інколи ми задаємось питанням: «за які гріхи це на мою голову?» Буває у Вас таке?
Неспроста з’явився такий вираз.
Ви вірите у карму? Вірите у те, що людина в дорослому/зрілому віці може розплачуватись за помилки своєї юності та молодості?
Якщо так і є, чи вважаєте справедливим таке?
Адже дуже часто буває, що людина у 18 і людина у 30/40 - зовсім різні люди
Неспроста з’явився такий вираз.
Намакушка• 05 мая 2023
Бумеранга не існує
У що віримо , те й притягуємо в своє життя
Думки матеріальні
Слова.
Візуалізація завжди діє
Думки матеріальні
Слова.
Візуалізація завжди діє
АяВсёЗнаю• 05 мая 2023
Справедливо-несправедливо,але таке є. Маю кілька родинних прикладів і у друзів,шо за помилки молодості люди платять в зрілості.
Безпринципова• 05 мая 2023
Людина одна і та сама, відношення до вчинків інше.
Якщо що то знаю багатьох людей, що по молоді творили діч, а потім несподівано виявилося що наслідки печальні.
Спочатку спати з усіма, вагітності і робити купу абортів, а потім несподівано виявилося що більше жінка не може завагітніти.
І хто винен в тому?
Жінка що гуляла та робила аборти чи карма?
І хто винен в тому?
Швабристка• 05 мая 2023
Помилки чи свідомий вибір? Це різні речі. Якщо дівчина в молодості розбиває сімʼю чи стає коханкою, а потім нещаслива, то це не помилка. І не карма. Це наслідок.
интайм_не_предлагать• 05 мая 2023
Ответ дляШвабристка
Я в 19 лет стала любовницей, сама того не зная (мужчина врал, что не женат)
Крем для арбуза• 05 мая 2023
У мене такого не буває, відповідальність за гріхи то в нематеріальному житті наступає.
А от відповідалтність за всі вчинки і правильні і неправильні - це цілком справедливі речі, хоча не все, що ми маємо в житті можемо пояснити наслідками вчинків.
Все-таки життя це мікс між випадковостями, моїми і чужими рішеннями.
Крем для арбуза• 05 мая 2023
Ответ дляШвабристка
А якщо стає щасливою, то не наслідок?
ШанельКуКу• 05 мая 2023
Ну, ясное дело, если не беречь здоровье, то рано или поздно последствия будут. Или если не вкладывать в образование или в своих детей, то потом не нужно удивляться, что в жизни ничего не достиг и дети непутевые. Но к карме это никакого отношения не имеет. Это обычная причинно-следственная связь.
муха в кедах• 05 мая 2023
Ответ дляНамакушка
Бумеранга не існує
Думки матеріальні
Слова.
Візуалізація завжди діє
Думки матеріальні
Слова.
Візуалізація завжди діє
Діє, іще як діє. Скільки разів бачила як прилітало...
Кредитная• 05 мая 2023
Ответ дляШанельКуКу
Щодо здоров‘я -згідна, щодо дітей ні. Знаю випадки де батьки зі шкіри лізли аби дитині дати освіту хорошу, всякі там гуртки і тому подібне, а ВОНО все зіср@ло. Люди хороші, лікарі обоє, а син йолоп
муха в кедах• 05 мая 2023
Ответ дляШвабристка
Ой, бачила таку, дивлюсь і думаю - воно тобі треба було в те пекло лізти?
Намакушка• 05 мая 2023
Ответ длямуха в кедах
То вам так хочеться думати
Що то бумеранг
Ніхто не знає чужі думки і чужі вчинки досконально
Зі сторони то лише особиста думка і все
Що то бумеранг
Зі сторони то лише особиста думка і все
Країна мрій• 05 мая 2023
Дело не столько в справедливости, сколько в закономерности. Действие рождает последствия.
И опять же, смотря о чем речь.
муха в кедах• 05 мая 2023
Ответ дляНамакушка
То вам так хочеться думати
Що то бумеранг
Зі сторони то лише особиста думка і все
Що то бумеранг
Зі сторони то лише особиста думка і все
Можна творити всяку гидоту, а коли прилетить, то думати, що то не від того!
І на таку думку маєте право.
Плету корзинки• 05 мая 2023
Ответ дляШанельКуКу
Можно миллионы потратить на образование детей, и они будут непутёвые. А может после училища слесарь/сварщик/сантехник работать и со временем открыть свою фирму.
Квітка папороті• 05 мая 2023
Якщо я в 19-20 зловживала алкоголем, а в 28 наркотиками, то не дивуюсь тому, что що в 50 здоров´я у мене вже немає. Це не бумеранг, просто наслідки. Якщо я в 22 послала чоловіка під три чорти і більше не війшла заміж, то справедливо, що в 50 я одна. У мене не повстає питання за що, тому що я розумію, чому зараз так, а не інакше. А Ви в чому накосячили в молодості, щоб зараз задаватись таким питанням? Якщо хочете поділитись, я не наполягаю.
Анонім Перший
• 05 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Цікаво, які це ситуації
ШанельКуКу• 05 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
Все можно, но это исключения из правил. И вкладывать в детей - это не только образование и деньги, а прежде всего внимание и забота о здоровье.
Ума Палата• 05 мая 2023
Якщо ви не лікували зуби у 25, то у 50 нічого жалітись на те що у вас великі проблеми з ними. Якщо не займались спортом, не ходили на масаж..взагалі не слідкували за собою абсолютно все життя, не треба в 60 жалітись на поганий вигляд.
Анонім Перший
• 05 мая 2023
Ответ дляКвітка папороті
Так, певно це наслідки (
В мене якась напасть почалась зі здоров’ям. Я не випивала, палити пробувала в юності - але то більше як цікавість, до залежності не привела.
Тяжкі речовини не приймала.
Але… після 30 років почало сипатись здоров’я, одне за іншим.
У сина неврологічне захворювання, я прив’язана до дому і не можу ані на роботу вийти, ані якісь особисті справи вирішувати.
От таке враження, що або зурочив хтось, або розплата за бурхливу юність (була не особливо вибіркова у зв’язках)
Тяжкі речовини не приймала.
Квітка папороті• 05 мая 2023
Ответ дляАнонім Перший
Так, певно це наслідки (
Тяжкі речовини не приймала.
Не думаю, що нерозбірливість у зв´язках якось пов´язана з погіршенням здоров´я зараз, якщо це не ВІЧ. Про дитину нічого не можу сказати, бо це може бути пов´язане з різними причинами, це краще до лікаря. Про зурочив - честно скажу, у мене іноді виникає така ж думка, наприклад, коли всі разом захворіли різними хворобами, а в мене вже немає ні сил, ні грошей всіх витягувати, здається, що наврочили. Але я вірю Богу, а не в навороти, і шукаю лікарів, які спеціалізуються на цих хворобах. Тому і Вам рекомендую гнати геть від себе думки про всяку нечисть і знайти нормальних лікарів.
Lydmila408• 05 мая 2023
Жінки,які знали з кім бухати і спати з молоду,ті керують..мають посади ,гроші..
Не бачу тут карми.
Намакушка• 05 мая 2023
Ответ длямуха в кедах
І на таку думку маєте право.
Розумієте
Для когось гидота не є гидотою
Наприклад
Двійошник отримав трійку і радіє страшенно
А відмінник отримав трійку і повісився
Для когось гидота не є гидотою
Наприклад
А відмінник отримав трійку і повісився
муха в кедах• 05 мая 2023
Ответ дляНамакушка
Розумієте
Для когось гидота не є гидотою
Наприклад
А відмінник отримав трійку і повісився
Для когось гидота не є гидотою
Наприклад
А відмінник отримав трійку і повісився
Хто винен в оцінкі учнів?
Учитель який поставив несправедливо, чи батьки які довбуть дитину за оцінку?
Тут смерть дитини вже покарання дорослим, карма моментальна(