ну офигеть)
кадиров заявив, що готовий замінити "вагнерівців" у Бахмуті
Голова Чечні Рамзан кадиров заявив, що готовий замінити "вагнерівців", які нібито хочуть покинути Бахмут, на кадировців.
Відповідне звернення зʼявилось на сторінці Кадирова у Telegram.
"Якщо піде (із Бахмуту - ред.) старший брат Пригожин і "Вагнер", то Генштаб втратить досвідчений бойовий підрозділ, і на його місце в Бахмуті прийде молодший брат Кадиров і "Ахмат".
Якщо сценарій все ж буде таким, то наші бійці вже готові висунутися і зайняти місто. Це питання кількох годин", - заявив кадиров.
Своє звернення кадиров адресував лідеру "вагнерівців" Євгену пригожину, міністру оборони рф Сергію шойгу та начальнику генштабу ЗС рф Валерію герасимову та закликав їх помиритись. Він заявив, що публічні чвари деморалізують суспільство та військових.
Крім того, кадиров заявив, що його бойовики під час оточення Маріуполя просили у Міноборони рф 5 танків, але їм дали лише один. При цьому, екіпаж танку втік під час першого бою. кадиров заявив, що танкістів довелось ловити та "садити у танк назад" силою, щоб вони стріляли по об´єктах, на які вказували "кадирівці".
Він також розкритикував стан російської техніки та закликав пригожина не показувати трупи вбитих окупантів.
"Знімати тіла загиблих бойових товаришів заради суспільного резонансу неправильно. Давайте не робити так ніколи", - сказав кадиров.
Він також вирішив присоромити пригожина і заявив, що в зоні відповідальності кадировців на фронті також щодня виникають проблеми, але його командири жодного разу не заявляли про це "через інтернет привселюдно, а тільки внутрішнім зв´язком із керівництвом".
За його словами, в Міноборони рф і Генштабі рф завжди йшли назустріч його підрозділам і допомагали.
diamond_shop• 06 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Во все тг публикуют видео там все светится от фосфора и взрывы (
це так, усі канали, окрім справжнього Демона, вище скинула скрін
Впереди Тапок• 06 мая 2023
Ответ дляЛиса Порш
Вот например, их канал где пишут кто и чем
И комментарии, для тех, кто говорит, что это все путин, русские против.
Меня аж трусит от этих видео, хотя за время войны думала привыкла...
Ссылка ваша не открывается пишется ошибка
Lena24101987• 06 мая 2023
Ответ дляebbi
Кадыров еще то ссыкливое трепло.Видосики из Бахмута для Тик Тока где нибудь из под Донецка снимать будет,желательно со стороны противоположной линии фронта
Нас все влаштовує)