Единорог помог• сегодня в 12:21

Война кончится в этом году?

Есть тут кто знает?
Файна дівка• 59 минут назад
Ответ дляБорисфенка
А які є? Озвучите нам свіжих цяцянок від москалів
Зачем вам свежие?Они неизменны с сентября 2022 года.

Борисфенка• 59 минут назад
Ответ дляФайна дівка
Так я ж їх переказала, ви кричите - не такі.
КокошинЭль• 58 минут назад
Ответ дляБорисфенка
А чим ваші не такі, як мої? Фронт-контузія-госпіталь-фронт-поранення-фронт.
Про те, що заважає отримати групу інвалідності зараз в Україні, я навіть починати говорити не хочу.
Слушайте, я помню ваши тексты тут ещё с 22, потому .....
Нет уж, начните, я сама на группе и скоро перекомиссию будет, потому очень интересно послушать, что вам мешает получить группу. Если что, то меня как раз травматолог на группу направил в 25.
КокошинЭль• 57 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Сказати сраним союзникам, що якщо не нададуть зброю, будуть в Польщі відбиватися.
І Трампу пару місяців залишилося, може срана Америка отямиться.
А в Польше вы на них нападать будете?)
Союзники таки сраные и им все равно, дальше как быть?
КокошинЭль• 57 минут назад
Ответ дляФайна дівка
Ну вот,приспособленцы всегда были на плаву.Как говорят, вовремя предать это не предать,а предвидеть
Угу....потому и зло берет, сами наворотят, а другим выгребать.
КокошинЭль• 55 минут назад
Ответ дляГопница-Советчица
Той,що 3 роки пішов сам в бригаду. З частини вийшло 10 чоловік, разом. Не тікали, здали зброю і поїхали додому. 8 повернулись,в інші бригади. В живих їх вже немає. Саме явище ’ненормальні бригади’ - це дичина,яка стала звичним явищем. Продовжувати з вами діалог не маю бажання. Адекватним бажаю вижити і вціліти фізично і ментально.
Пожелание хорошее, ещё бы это как то в жизнь воплотить.
Борисфенка• 55 минут назад
Ответ дляКокошинЭль
Мені аж цікаво стало - мені привезти під ракети в Київ дитину і зробити групу, щоби що? Під час розкопок панельки на Оболоні знайдуть мене з інвалідським посвідченням, це пільги на поховання дасть?
Борисфенка• 54 минуты назад
Ответ дляКокошинЭль
А в Польше вы на них нападать будете?)
А в Польщі вони вже хай самі розбираються, Україна залишиться осторонь і трохи прийде до тями.
Файна дівка• 53 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
В Украине живут десятки миллионов и детей в том числе.

Борисфенка• 53 минуты назад
Ответ дляКокошинЭль
Що саме я особисто наворотила? Українською мовою розмовляла, москалів тварями вважала?
КокошинЭль• 52 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
Стоп, а служить вы не планируете? Иди из германии будете?
Что же вас не волновало в 23-23 -24 как мы тут живём? Что же вы тогда поддерживали мобилизацию? Чего сейчас написали, что вас не берут, а по факту сама не хотите?
КокошинЭль• 52 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
Кстати, ваша дытына по моему уже очень даже не совсем и дытына)
Борисфенка• 52 минуты назад
Ответ дляФайна дівка
І що? Серед них інвалідів нема, треба щоб я приїхала інвалідність отримала і від України 1500 гривень отримувала? Фронту ці гроші зайві?
Файна дівка• 51 минуту назад
Ответ дляБорисфенка
Вже не вважаєте?
КокошинЭль• 51 минуту назад
Ответ дляБорисфенка
С чем в Польше разбираться они будут? Под оккупацией Украина выдохнет? Ну все в Германии, многие военные в Украине и им не то, что выдохнуть, а и выжить не дадут.
Борисфенка• 51 минуту назад
Ответ дляКокошинЭль
Одній дитині 33, він в ЗСУ капітан, другій дитині 14 років, зі мною в Німеччині
Мишка-шалунишка• 51 минуту назад
Ответ дляМеряю линейкой
Узбекистан за кількістю населення вже помітно обійшов Україну, може тому, що не втягнувся у війни з сусідами? За воду Каракум-каналу, за нафтогазові шлейфи Каспію. Із федерацією не конфліктує чомусь. Придурки, мабуть.
Ну, это вы по себе других судите, фантазерка))
КокошинЭль• 50 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Топили за войну в 22-24 годах.
Мишка-шалунишка• 50 минут назад
Ответ дляА я нівроку
Вы забыли таблетки принять.
Они ей не помогут

Файна дівка• 49 минут назад
Ответ дляБорисфенка
А ну да,будем считать это вашим донатом
Борисфенка• 49 минут назад
Ответ дляФайна дівка
Вже не вважаєте?
Так ще більше вважаю. В чому ми були неправі? Чи ви в цьому лише під ракетами переконалися, а до того жвачку жували про мир-дружбу-кукурузу з москалями?
КокошинЭль• 49 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Первый это сын мужа вашего?
14? Это ему 9 - 10 было когда выехали?
Файна дівка• 48 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Муж где,дома тыск меряет?
Борисфенка• 48 минут назад
Ответ дляКокошинЭль
Я і зараз підтримую мобілізацію, але не утилізацію. Зручно вам блондинкою прикидатися? Навіщо?
КокошинЭль• 48 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Приезжайте и помоги фронту, в чем проблема?
Борисфенка• 47 минут назад
Ответ дляКокошинЭль
Топили за войну в 22-24 годах.
А треба було топити за окупацію?
Ваші чоловіки за що воюють? Чи їх просто наловили на вулицях недавно?
КокошинЭль• 47 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Хм, а мобилизация в вашем понимании это как? И что вы называете утилизацией?
Файна дівка• 47 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Так до майданов и были мир дружба с москалями.
Борисфенка• 46 минут назад
Ответ дляКокошинЭль
Первый это сын мужа вашего?
14? Это ему 9 - 10 было когда выехали?
Другий - це син мого нинішнього чоловіка. Так, було 10, коли виїхали, зараз 14.
Борисфенка• 46 минут назад
Ответ дляКокошинЭль
Це управління балістичними ракетами.