люблю_тортики• 06 мая 2023

Пенсія на дитину з інвалідністю за квітень всі отримали?

З лютого місяця почали затримувати пенсію на дитину з інвалідністю.
Це в нас тільки так?
Результат:
вже голосів: 20
11 (55%) отримали
6 (30%) ні
3 (15%) тиць
Скорая помощь• 06 мая 2023
Ну а місто яке?
Пишна молодиця• 06 мая 2023
Ні. В минулому місяці сильно затримали. Вже отримали вчора за травень. Київ
автор люблю_тортики • 06 мая 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ну а місто яке?
Херсон, впо в Львівській обл.
автор люблю_тортики • 06 мая 2023
Ответ дляПишна молодиця
Ще й впо затримують, те ж за квітень ще не прийшли .
Краля-Галя• 06 мая 2023
Я сегодня получила уже за май.
obuvka• 06 мая 2023
Сьогодні вже за травень отримала . ПриватБанк, Черкаська обл
Творю чудеса• 06 мая 2023
Отримала в кінці місяця. Київ. За травень вже є
Saня• 06 мая 2023
Теж саме(. З лютого почалися затримки. За березень було 7 квітня. За квітень ще немає. Харківська обл. Взагалі, помітила що затримки саме у Харківській, Херсонскій, Луганській областях. А всі інші отримують як і раніше, місяць у місяць. Незрозуміло, чому так..
автор люблю_тортики • 07 мая 2023
Ответ дляSaня
Якось дивно, що саме ці області.
Хоч впо вчора прийшли.
Saня• 07 мая 2023
Ответ длялюблю_тортики
Якось дивно, що саме ці області.
Хоч впо вчора прийшли.
Так, дивно( дзвонила у соцзахист у нашому місті, сказали, що так буде і надалі- у цьому місяці за минулий у першій декаді місяця.