Твердая валюта• 06 мая 2023
Тема знову про туалет
От тема про лікаря швидкої, яку в туалет паціент не пустив. В мене була інша історія. Продавали ми квартиру, в якій тоді жила в тому числі і дитина. Прийшли люди дивитись, з ними був ріелтор. Баришня підходить і запитує в ріелтора, можна в туалет, а вона - так, можна. Роздратували вони мене цим. Квартиру хотіли купити, але я їм її не продала. І ріелтора того також в ліс послала. Але там ще нюанси були. Тему спеціальго в розділі здоровья створила
Герцогиня• 06 мая 2023
Тема створена в розділі ,,Здоров´я’ дуже вірно. От якби ще був розділ ’Психічне здоров´я’-то треба було б перенести туди.
Твердая валюта
• 06 мая 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Тоді для чого цей приклад?
Вам би була така ситуація ок?
Метровий сантиметр• 06 мая 2023
Ответ дляПукимончиг
Так не продавайте квартиру пока вы там живёте. А то кто-то больной прийдёт и заразит вашу дитину
Главное, чтобы такая мама как автор не заразила своими тараканами
Твердая валюта
• 06 мая 2023
Ответ дляПукимончиг
Их бог отвёл от покупки квартиры у вас
Такие как вы ещё и цирки устраивают при выезде, ещё месяц поживем, ещё два и тд
У вас фантазія буйна
Метровий сантиметр• 06 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Мені не сподобалось, що запитали не мене
Так треба про це сказати
Твердая валюта
• 06 мая 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
А почему риэлтор не спросил вас? Не особо красиво, тут согласна. Если не срочно продавали, то может и правильно)
Ви перша зі мною погодились
Кондуктор маршрутки• 06 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Вам би була така ситуація ок?
Не ок.
Але я інколи просилася у чужий туалет. І мене пускали. Дякую добрим людям!
Метровий сантиметр• 06 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Якась баба піде в туалет, мені його тоді мити. Взагалі я проти, щоб хтось чужий ходив. В домі дитина, нащо мені це?
А не проти щоб заходи у вашу квартиру, де ДИТИНА?
Метровий сантиметр• 06 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Саме так, мені мити після невідомо кого. І це навіть не лікар
Так не мийте
Метровий сантиметр• 06 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Тобто вам би була така ситуація ок?
Звісно ок, я взагалі не розумію що не так і з чого ви роздули проблему
Кондуктор маршрутки• 06 мая 2023
Ответ дляПукимончиг
Ви шо, а ДИТИНА????
Автор вже не рада що тему створила
Метровий сантиметр• 06 мая 2023
Ответ дляГерцогиня
💯👍🏼😂
Пукимончиг• 06 мая 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Автор вже не рада що тему створила
Какая тема,такие и ответы.
Ну это ж реально бред.
Твердая валюта
• 06 мая 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Взагалі дивні люди приходили. Інші холодильник відкривали, дивились. Хоча квартира без холодильника продавалась
Твердая валюта
• 06 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
Це хамство зі сторони рієлтора. Про туалет мали спитати ВАС!
Ви друга це написали на всю тему
emerald_88• 06 мая 2023
Не розумію в чому трагедія когось пустити в свій туалет? Що з ним станеться?
Кондуктор маршрутки• 06 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
Потрібно запрошувати у тему ріелтора і тих покупців.
Твердая валюта
• 06 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
Люди такі звикші до хамства, що навіть не звертають нього увагу
Метровий сантиметр• 06 мая 2023
Ответ дляПукимончиг
Ви шо, а ДИТИНА????
А, точно, як же ДИТИНА буде пісяти? Треба хлоркою перемити всю квартиру, туалет спиртом і ацетоном помити, а то домі ДИТИНА
Метровий сантиметр• 06 мая 2023
Ответ дляПукимончиг
Какая тема,такие и ответы.
Ну это ж реально бред.
💯
Пукимончиг• 06 мая 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Интересно, а ДИТИНА ходит в туалет в гостях, в садике/школе/кафе/парке или памперсы наше всё
Танцепесенная• 06 мая 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Чому роздратували? У вас щось с психікою значить. Ви так категорично проти щоб у ваш туалет хтось заходив?
Ну не всем окей что чужой человек идёт в личный туалет. Как бы заразы много, не все хотят потом туалет дезинфицировать
Твердая валюта
• 06 мая 2023
Ответ дляТанцепесенная
І я про це
Метровий сантиметр• 06 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Приходили до вас дивні люди, на порадниці тех дивні, ріелтор дивна попалась, одна ви нормальна
Пукимончиг• 06 мая 2023
Ответ дляТанцепесенная
Так и чужой человек в опасности,она понятия не имеет здоровы ли эти люди