Белая котичка• 07 мая 2023

Порадьте незмивашку для сухого волосся

Волосся до середини спини, тонке і пористе, відповідно сильно плутається( Особливо біля коміру, таке враження потім, що я собаці сплутку розчісую, а не волосся своє. При чому недавно була у перукаря, відрізала посічені кінці, зробила поліровку. Майстер сказала, що волосся гарне, все добре, але все одно мучусь потім з ковтунами( Масками користуюсь кожне миття, на сухе волосся беру олійки або сухі масла. Порадьте якийсь засіб, неважливо з силіконами чи без, розумію, що це буде чисто візуальний ефект, але я вже просто задовбалась виривати волосся(
Коко На Страже• 07 мая 2023
Детский спрей руфа,идеально расчесывается после него,но не бюджетно,он мелкого обьема,хватает на месяц от силы
автор Белая котичка • 07 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Дякую!
Та аби помогло, буду і кожного місяця брати, бо ось зараз навіть чьолка заплуталась
А я с Рио-де-Житомира!• 07 мая 2023
Нужно подобрать хорошую маску. После хорошей маски уже колтунов не будет .
Какими вы пользуетесь ?
Dashko007• 07 мая 2023
Arayba n 15 ( на кончики) и Н 18 спрей после мытья головы
автор Белая котичка • 07 мая 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Какими вы пользуетесь ?
Були різні - Lebel, Hair Burst, Керастаз, Loreal професійна лінійка, Numero, Ладор, з бюджетних ще Dr. Sante
Єдине, що більш менш було, то це garnier superfood, але не та що у нас продається, а британський, здається, варіант
Море Щастя• 07 мая 2023
Нереально крутое средство. Можно использовать как маску раз в неделю после шампуня нанести и можно оставить на волосах до получаса. Хорошо восстанавливает. В остальное время после мытья на влажные волосы, но тогда пару пшиков в ладонь и распределить по волосам и высушить. Волосы шикарные после этого средства.
автор Белая котичка • 07 мая 2023
Ответ дляDashko007
О, дякую, пішла читати про нього
автор Белая котичка • 07 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
Від Brae нічим не користувалась, але чула що в салоні роблять якусь процедуру по відновленню засобами цієї марки
Дякую, беру на замітку, хотіла спробувати їхню продукцію)
Море Щастя• 07 мая 2023
И вот эти средства шикарные
Море Щастя• 07 мая 2023
Ответ дляБелая котичка
Да, именно в салоне меня и подсадили на него)
Да, я блондинка!• 07 мая 2023
Ответ дляБелая котичка
Ото і я пепепробувала кучу профа, але гарньє краще всіх був.
Коко На Страже• 07 мая 2023
Ответ дляБелая котичка
Дякую!
С того ,что я перепробовала,это лучшее
Силиконочка• 07 мая 2023
Я Gliss Kur користуюсь,силіконовий,та мене влаштовує еффект.
Парасюха• 07 мая 2023
Користуюсь ’Ельфа 7 масел сироватка стимул д/волосся 7в1’. Спробуйте, вона недорога. Для акуратного розплутування ще потрібен правильний гребінець, антистатичний і з силіконовим покриттям. Саме гребінець, не щітка.
Фрекен бок• 07 мая 2023
Olaplex 6
Подтяжка• 07 мая 2023
з бальзамом девінес дана проблема зникла, беру серію оіл