Пишу_граммотно!• 07 мая 2023
Здача машини в оренду. Хто мав досвід та знає нюанси.
Є машина, мало бере, типу фургон(низька та довга), хочемо здати в оренду, машина 2008 р, але добротна. Чи вигідно? І як себе убезпечити, якщо допустимо водій скоє дтп і втече. Чи потрібно виробляти якесь доручення?
Пишу_граммотно!
• 07 мая 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Та не ещё уграют. Путь лучше стоит
Не хочемо, щоб стояла.
Oksana-f9a3• 07 мая 2023
Ми брали водія тільки з кола знайомих все було добре, от тільки треба брати за перший і останній тиждень як при здачі житла
Oleksandr S• 07 мая 2023
Якісний договір, страховий платіж від орендаря, GPS-трекер.
Орендодавець платить податки із доходу від оренди (або реєструється ФОПом).
Oksana-f9a3• 07 мая 2023
Ответ дляЗакусенец
Тільки при повній страховці та жорсткому договорі
Там при повній страховці не вигідно
Oksana-f9a3• 07 мая 2023
Ответ дляOleksandr S
Ну при такій схемі це взагалі не має сенсу , особливо тому хто буде брати в оренду платити космічні гроші
Oleksandr S• 07 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
А яка ще може бути схема? Без договору, без застави, без GPS-трекера? Що зайве?
Якщо, орендар фізособа, то має бути реєстрація (прописка).
Oksana-f9a3• 07 мая 2023
Ответ дляOleksandr S
Просто тоді вийде така сума оренди, що бажаючого не знайти, ми здавали машину, переважно знайомим, коли машина багато їздить треба часто робити ТО, ремонт це буде за Ваш кошт. До речі машини в таксі не хочуть повність на 100% страхувати. Трекер так потрібен, але якщо виконати все що Ви описали автору це буде взагалі не вигідно, таке в основному роблять на об’ємі в кого багато машин.
Oksana-f9a3• 07 мая 2023
Автор ми погралися так 2 роки і вирішили продати і купувати машину на продаж
Пишу_граммотно!
• 07 мая 2023
Ответ дляOleksandr S
Нема можливості стати фопом((
Oleksandr S• 07 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Нема можливості стати фопом((
В такому випадку дохід фізособи-орендодавця оподатковується ПДФО за ставкою 18 % і ВЗ за ставкою 1,5 %.
Пишу_граммотно!
• 07 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Розкажіть свій досвід. В нас 1 машина просто стоїть. Продавати її не хочемо, ціна їй десь 4000 дол, та і їздити на ній нема кому.
Oksana-f9a3• 07 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Ми здавали Тойоту ауріс, машина не вередлива і дешева в обслуговуванні. Прокаталася вона 2 роки, в тиждень платили за неї 2500, але останній водій стукнув її трохи косметично і до сих пір розраховується, чоловік забрав її вклав в ремонт більше 15 тис і продає сказав більше не хоче цим займатися, бо не всі водії відповідальні. І це ми давали машину знайомим на чесному слові, а якщо страхувати і все на неї ставити це не вигідно стає включаючи ремонти і ТО
Oksana-f9a3• 07 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Додам що до війни це було вигідно, а зараз вигідніше самому сісти потаксувати на ній
Пишу_граммотно!
• 07 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
В нас нема потреби таксувати, а машина стоїть. Те, за що можна її продати, то ні туди, ні сюди.
Oksana-f9a3• 07 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну зараз це не особливо вигідно, як до війни. Машину в оренду беруть в таксі Уклон і Болт. Навіть туди вже беруть машини більш новіші, тому Ви можете не знайти клієнта і ще велику роль грає розхід топлива, якщо здасте то багато на ній також не заробите і ще й ризик, що водій в’їде кудись і не зможе виплатити.
Пишу_граммотно!
• 07 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Їсть мало, мене більше лякає, що зіб´є когось, втече, машину кине, і докажи потім, що то не я(
Oksana-f9a3• 07 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
І таке може бути, тому я з свого досвіду і трьох друзів мого чоловіка не рекомендую якщо чесно…я наприклад їду на роботу дуже рано на таксі і часто бачу аварії таксистів на орендованих машинах
Пишу_граммотно!
• 07 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я думала, щоб водію дати доручення, але без права продажу. От так себе убезпечити.
Oksana-f9a3• 07 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
А Ви впевнені що машина витримає їзду в нон-стопі і не буде постійно в ремонті?
Пишу_граммотно!
• 07 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Ясне діло що ні, але в нас ця машина з 0,знаю що вона не геморойна+в обслуговуванні не дорога. За 15 років зарекомендувала себе як чудове авто, але дожилися до новішої, цю продавати не хочемо, а дві нам не потрібні наразі.
Oksana-f9a3• 07 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
В нас в сім’ї декілька авто і в цьому є плюси, одна наприклад дуже економна, інша красива, стильна. Просто жалко буде мабуть якщо Вам її доб’ють
Пишу_граммотно!
• 07 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Ми подумали, що непогано було б, якщо б вона нам почала приносити якісь стабільні та невеликі кошти щомісячно. Але, боюся нюансів, хоча це явно не менш вигідно, ніж здавати квартиру, адже там ремонти також не дешеві.
Oksana-f9a3• 07 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Вигідно поки не поламається і не почнуться постійні ремонти, в усіх хто здає якось машини вистачає поки на 2 потім їх ремонтують і продають
Пишу_граммотно!
• 07 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Яку суму вы брали щотижня? Яка машина?
Oksana-f9a3• 07 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Яку суму вы брали щотижня? Яка машина?
Тойота Ауріс 2012 р, 2500 в тиждень і здавали тільки знайомим, знали де ця людина живе і брали документи копії
ЕлькиПальки• 08 мая 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Ви більше потім на ремонт потратите, ніж заробите.