Скорая помощь• 07 мая 2023

Почему перестал работать Family Link

Девочки, спасайте. Почему перестал работать дневной лимит на Фемили Линк? Я выставляю например на сегодня 2 часа, а у ребенка все равно закрыт телефон
вАлнуюся сильнА• 07 мая 2023
Може в нього інтернет відключений в телефоні?
автор Скорая помощь • 07 мая 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ні, дома. Інтернет є. Тільки через батьківський код 40 хв може гратися. Нормально виставити на моему телефоні не можу. Поставила сьогодні на 2 години - так і залишилося - 2 години йому гратися на сьогодні. Тобто ніби він не користується телефоном. Але він грає через код, що я вручну ввожу на його телефоні. Що за фігня? Раніше все шикарно було - я включала на скільки хотіла в себе в телефоні і бачила скільки в нього лишилося часу і що він взагалі там з ним робить....
Солоденька цукОрка• 07 мая 2023
у моего стоит лимит в день 2 часа но программа живет своей жизнью. может и полдня работать.
автор Скорая помощь • 08 мая 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
блин