Статус Ква• 08 мая 2023
Крем для век, бюджетный! Какой?
Пользовалась Биокон 45+, мне норм было. Сняли с производства.
Мне просто увлажнить, не верю, конечно, в исчезновение морщин
Читаю отзывы - и ничего не могу выбрать...
До 200 грн желательно..
Есть, кто пользуется недорогими и норм?
До 200 грн желательно..
Есть, кто пользуется недорогими и норм?
Вельшановна• 08 мая 2023
На распив гляньте.Легкие и гелевые быстро расходуются, поплотнее на значительно дольше хватает. Мой больше тыщи стоит , купила полный обьем 30мл, смотрю на год должно хватить.
Moon shine• 08 мая 2023
бюджетних нема. краще взагалі нічим. в бюджетний крем нічого хорошого і дієвого не покладуть. мастіть дитячим кремом. то бюджетно. часто і профкрем справляється через раз,хоча там пептиди та ін. а ви хочете самозаспокоєєня,що я щось роблю і мажу. але ні мімки ,ні зморшок,ні кіл і мішків бюджетні мастилки не прибирають.
Moon shine• 08 мая 2023
беріть проф креми на розлив. Ренью,Елла Баше. Ренью емульсія з віт.С шикарна. 20 мл 630 грн на розлив. це просто мастхев
Статус Ква
• 08 мая 2023
Ответ дляMoon shine
Мне не надо. Просто уалажнить. Сухость есть. Зморшки меня не волнуют
Moon shine• 08 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
гелеві професійні. Ренью. дешево і дієво.нарозлив.
Moon shine• 08 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
сухость потом переросте в страшні заломи.тому просто увлажнить тут не вийде вже.
шикарний крем поживний Анна Лотан Гринс
Статус Ква
• 08 мая 2023
Купила я Авене за 500 грн. Успокаювающий. Ну что сказать, ну смягчает. Фсе...
Поэтому к дорогим у меня предвзятое отношение, больше маркетинга.
Как то покупала на распив тоже что то подороже, не помню что именно, ну тоже, ни о чем..
Статус Ква
• 08 мая 2023
Ответ дляMoon shine
шикарний крем поживний Анна Лотан Гринс
Серьезно , 2500 за крем?
Ну нет у меня таких денег.
Україна наше все• 08 мая 2023
Автор, я купила за 400. Но там 30 мл, испанский. Вы на мейкапе смотрели? Там их миллион, на любой кошелек. Для меня просто еще важно, чтоб в составе не было минерального масла и парабенов. И чтоб силиконы были не на первых позициях. Кремы по 1000 тоже не для меня.
Moon shine• 08 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
Серьезно , 2500 за крем?
Ну нет у меня таких денег.
повторю- я не беру в рідних баночках)це дуристика. Я беру в дівчат на Кіді НАРОЗЛИВ.
наприклад РЕнью з віт С 10 сл 310 грн. 20 мл 620 грн. вистачає надовго.
я всю косметику професійну беру нарозлив. і догляд шикарний і недорого.
в рідних баночках беруть лише ті,кому все одно на гроші. мені все равно яка баночка стоїть на поличці.головне- що в баночці. 8 років користуюся лише НАРОЗЛИВ. всі маски,всі креми. нарозлив профкрем по ціні виходить як аптечний і навіть дешевше. бо аптечна стала заоблачна,а результату від неї нуль нульовий.
Статус Ква
• 08 мая 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Дайте , плиз названия. Я не умею составы разбирать
Статус Ква
• 08 мая 2023
Ответ дляMoon shine
Ок, спс, присмотрюсь
Moon shine• 08 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
авене аптечна косметика. причому не дуже гарної якості.
я у свій час всю аптечну перепробувала. це ноль! аптеки накручують 300-400% . по суті ця косметика копійчана.
апле згодом перейшла на професійну. Але не в рідних баночках,бо дуже дорого. і тепер я беру профкреми лише нарозлив. спочатку брала тут у дівчат на Кіді в продавлці,а потім перейшла в тк до них і вже років 8 плотно сиджу на них.
що вам сказати- з аптечною не порівняти. результат є.ще й який.
взяти хоча би емульсію для повік з віт.С. в мене є проблема мішки. і мені 42. так ось.цей крем мішки прибрав. в кого темні кола- шикарно. ціну в рідній банці бачили? до 3 тис. нарозлив 20 мл 620 грн. вистачає місяців на 2,5,бо він легкий. і так всі креми,маски, умивалки. величезна різниця між аптечною і проф. Користувалася аптечною дорогущою Кадалі. Пустишка,а ціна як за 2 баночки по 50 мл хорошого профкрему. от і думайте.все що в аптеці це копійчана туфта за великі гроші.
Україна наше все• 08 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
Averac. Эту фирму здесь, кстати, мне и посоветовали. Он плотноватый, но для меня как раз. Кожа у меня пересушенная, то впитывается мгновенно.
Еще есть наша фирма Ritual, там как раз цены в районе 200 грн. Посмотрите, многим нравится.
Роздратована шкіра• 08 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
Серия ’Зеленая аптека’