годовасик• 08 мая 2023

Порадьте парфюм на літо, мені 30

Дівчата, порадьте будь ласка парфюм. Щоб трішки солоденький, але на літо.
Трішки про мене - на моїй шкірі Versace Bright Crystal і Lanvin Eclat просто реально дають якийсь неприємний запах. Не можу їх носити взагалі.
Полюбляла імператрицю, але взимку. Хоча вона теж душна для мене.
Бажано, щоб в броколі можно було протестити.
автор годовасик • 08 мая 2023
В броколі, ахаха)) в брокарді*

Я_з_Франека• 08 мая 2023
Ланвин Девушка на Капри:) Освежающие лимонные леденцы
Гореотума• 08 мая 2023
30?!!! красная масква!!
Гореотума• 08 мая 2023
я сейчас ношу mancera so blue
водяной, немного сладкий, люблю его
Стрибну в гречку• 08 мая 2023
Почему сразу в Брок не идете тестить? Вкусы у всех разные. Мне, например, ваши Эклат и Императрица не очень, мягко говоря.
Шанель Фреш
У Эрме, думаю, найдете слегка сладкие и свежие
Москино Фанни и Фреш или из Мишек белый
Кондуктор автобуса• 08 мая 2023
Делина в росе
Забризкана водою• 08 мая 2023
Гляньте ауру сенсуель (біле жемчужне серце)
Відкушу все що стирчить• 08 мая 2023
Дольче габана Лайт блю
Тракторні війська• 08 мая 2023
Ответ дляЗабризкана водою
В Броке офлайн больше нет Мюглера(((
Эту ауру сама обожаю

Забризкана водою• 08 мая 2023
Ответ дляТракторні війська
В Броке офлайн больше нет Мюглера(((
Эту ауру сама обожаю
Ааа, точно! Ці какахи не вийшли з болот. Це хіба тоді в людей купляти, щоб козлів не фінансувати
Само_достаточная• 08 мая 2023
Мені зайшла молекула есцентрік 02, я відливант замовила по відгукам і сподобався. Вже тиждень тільки ним користуюсь
Moon shine• 08 мая 2023
Трусарди Делікатна троянда. супер.
автор годовасик • 08 мая 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Шанель Фреш
Москино Фанни и Фреш или из Мишек белый
Ну я ж не буду увесь блок тестувати, тому й запитала, на що зверну увагу. І ви якось не дуже уважно прочитали мій старпост, я ж написала, що мені еклат не подобається…
сама себе прекрасная• 08 мая 2023
narciso rodriguez neroli ambree
сама себе прекрасная• 08 мая 2023
Zarkoperfume Pink Molecule 090.09
и-рина 1981• 08 мая 2023
Джо Малон спробуйте
Аква Алегорія
Стрибну в гречку• 08 мая 2023
Ответ длягодовасик
В Броке консультанты есть))
Фиона Шрековна• 08 мая 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
В Броке консультанты есть))
Взагалі-то людина має право написати в темі і запитати поради, і ця тема нормальна абсолютно, як добре, що тут є адекватні порадниці, які пишуть по темі а не виприскують своє як дехто )))

Автор, рекомендую Zarkoperfume, рожева та пурпурова молекула🥰 і ще Jo Malone Blackberry, Sea Salt
ulucha• 08 мая 2023
Эрме Сады Нила и Сады на крыше, Кальвин Кляйн Вумен, Дольче Габббана Лайт Блю (там несколько фланкеров, может что-то понравится), Хлоя Лав Стори сеншуал, Шисейдо Гинза, Ангел Глессер Вумен белый

Джинци на Флісі• 08 мая 2023
Автор, Вам тут багато класних варіантів народили, в мене на весну-літо крім деяких вже вказаних ще й Calvin Klein Truth, як буде де затестить, спробуйте, мені там така природня нектарність конюшинки пробивається-)
Стрибну в гречку• 08 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна

А где вы узрели в моем комментарии? Или оно вам везде мерещится?
Консультанты- это те же советчицы, только при исполнении, если вы не в курсе.
Фиона Шрековна• 08 мая 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Якщо автор хотіла б, то звернулась би до консультантів а не сюди, ваші поради взагалі не умісні🤦🏻‍♀️ Із ряду-ляпнула))
Стрибну в гречку• 08 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна
До свидания
автор годовасик • 08 мая 2023
Дівчата, дякую всім, буду тестувати!
Блондинка в Шоколаде• 08 мая 2023
Здесь уже много подобных тем было и там очень много интересных вариантов накидали- посмотрите. И вот эти посмотрите,может понравятся: (фото) и Diptique philosophyc
Блондинка в Шоколаде• 08 мая 2023
И Hermes ’Сады Нила’ по описанию очень интересные.
автор годовасик • 09 мая 2023
Дівчата на дану мить взяла Джимі чу флорал і ланвін дівчина на капрі! Дякую всім ! Ще не всі протестувала, тож може ще щось візьму
Leka_Leka• 10 мая 2023
Если ищете стойкость - возьмите Ormonde Jayne Tsarina. Я вообще цветочки не люблю. Но мне в руки попался отливант, взяла еще один отливант, если не угомонюсь на третьем- куплю флакон. Нежно, стойко, свежо.