Люблю ВалЄру• 08 мая 2023

Гінекологія, постійно в стані овуляції, як?

Питання тут таке,чому постійно мазки кров´яні,немає періоду щоб був спокійний стан.
Була у гінеколога тричі,все добре наче, але при огляді лікар завжди мені говорив що у вас певно овуляція бо мазки кров´яні, хоча її по факту не було,наступний огляд через місяць ,так само все,веду програму довгий час, тому вираховую все чітко. Лікар виписав здати аналізи на запалення ,знову я не попадаю в овуляції,але при набиранні аналізів кров´яні сильні виділення.
Аналізи певно будуть не достовірні, я не розумію чому колиб я не попала завжди ніби стан незакінчених менструацій або овуляції.
Вибачте як сформувати питання, чому стан може бути як при овуляції постійно? Виділення є вони нормального кольору і ТД.
100%• 08 мая 2023
Вы б узі з вашим лікарем хоч би раз зробили, хоч би чисто з цікавості.
gala-grabchak• 08 мая 2023
узі робили??? може поліп і він кровить
ідіть на узі на 5-7 день циклу
Сиренькая• 08 мая 2023
У вас дивна лікар.
Узі треба, це раз.
Легко травмується слизова у вас або руки з сраки у лікаря.
Кольпоскопію робили, що там?
Зараз все скажу• 08 мая 2023
Дивна лікар... Зробіть УЗД. У мене так поліп кровив!
автор Люблю ВалЄру • 08 мая 2023
Ответ для100%
Робили узі нічого не виявлено
Сиренькая• 08 мая 2023
І те що у вас кровить шийка матки при заборі аналізу ніяк не пов´язанотз овуляцією.
автор Люблю ВалЄру • 08 мая 2023
Ответ дляСиренькая
У вас дивна лікар.
Узі треба, це раз.
Кольпоскопію робили, що там?
Узі робила ,нічого немає. Так 2 різних лікаря були і мазок набирала у клініці, так само
автор Люблю ВалЄру • 08 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Узі яке саме?вагінальне? Нічого мені не показав
Братья Капли• 08 мая 2023
Эндометриоз?
автор Люблю ВалЄру • 08 мая 2023
Ответ дляgala-grabchak
узі робили??? може поліп і він кровить
ідіть на узі на 5-7 день циклу
Робили вагінальне,наче нічого не знайшла
Броніки для Моніки• 08 мая 2023
Ответ дляБарбітта
А колькоскопію робили? Пап тест здавали?
автор Люблю ВалЄру • 08 мая 2023
Ответ дляБратья Капли
Эндометриоз?
Та наче аналізи чисті,ще на бактерії чекаю сьогодні результати
Сиренькая• 08 мая 2023
Ответ дляБарбітта
Я ще раз кажу!
Овуляція тут ні до чого. Треба візуально оглянути шийку матки, щоб побачити чого вона кровить при заборі ( хоча це варіант норми, в залежності від будови шийки.)
І навіщо ви кожен місяць ходите на ті аналізи, щось не в нормі?
автор Люблю ВалЄру • 08 мая 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Ні не робили такого,буду питати
автор Люблю ВалЄру • 08 мая 2023
Ответ дляСиренькая
Я ще раз кажу!
Так шукала причину постійного бігання по маленькому,в першу чергу пішла до гінеколога
Сиренькая• 08 мая 2023
Ответ дляБарбітта
Це не до гінеколога, в першу чергу, а до уролога. Можете спочатку здати загальний аналіз сечі.
Цистит може або пісок в нирках.