Тану на сонці• 08 мая 2023

ВПО підскажіть будь-ласка

Племінник переїхав з Очакова у лютому в Київську область,оформив ВПО.
Оформлював через Дію.Статус переселенця в Дії дали а виплат досі немає.
У когось були такі випадки,що так довго не було виплат,а потім за всі місяці прийшло?
Чи потрібно щось робити,і що?
Не розумію,бо сама ВПО не була.
Тільки не про гроші• 08 мая 2023
папе аж через 4 мес платить начали

Идууу--уууу блин• 08 мая 2023
мені аж через 6 місяців прийшли
автор Тану на сонці • 08 мая 2023
Тобто ще можна не панікувати і зачекати я так розумію.
автор Тану на сонці • 08 мая 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
мені аж через 6 місяців прийшли
Прийшли за всі пів року одразу?
Идууу--уууу блин• 08 мая 2023
Ответ дляТану на сонці
Прийшли за всі пів року одразу?
так, за всі місяці. і далі щомісяця приходять, як і мають
автор Тану на сонці • 08 мая 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Дякую
Идууу--уууу блин• 08 мая 2023
Ответ дляТану на сонці
Дякую
ви можете подзвонити на гарячу лінію і спитати. Раптом ваша заява десь загубилась. вони перевірять. загугліть мінінтеграції

автор Тану на сонці • 08 мая 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
тобто на сайт мінінтеграціі заходити і телефонувати по їх номеру?
Идууу--уууу блин• 08 мая 2023
Ответ дляТану на сонці
там є номер гарячої лінії саме з питань впо.
Пьяная вишня• 08 мая 2023
Зателефонуйте саме до того Управління соціального захисту, який вказаний в довідці ВПО в Дії. Відкрийте повну інформацію довідки і там вказано, ким вона видана. Знайдіть телефон в гуглі. За індефікаційним номером вони перевіряють статус виплат, їх наявність, причину затримки або відсутність. При перереєстрації місця проживання ВПО через Дію деяким не підтягуються виплати. Хоча наразі на офіційній сторінці Дії вже написали, що в квітні місяці цю проблему вирішити і виплати будуть підтягуватись автоматично, але всерівно в деяких випадках виплати припиняються і потрібно за новим місцем реєстрації повторно писати заяву.
автор Тану на сонці • 08 мая 2023
Ответ дляПьяная вишня
Дякую)))
Инна-754c• 09 мая 2023
Мы подали в ноябре через дию,справка сформировалась сразу,но выплат не было,в марте обратились в соцзахист,там заявка остановлена.Не ждите через дию.
Ирина-5470• 09 мая 2023
Ответ дляИнна-754c
Как это заявка остановлена? а в дии она обновления были на справку ?