Аноним ФЕЯ• 08 мая 2023

Окуляри для зору

Була в оптиці, пропонують лінзи Японія затемнені (від сонця) мені такі потрібні , ціна 900 гривен за штуку, за 2- відповідно 1800 плюс оправа, це нормальна ціна чи дорого і шукать дешевше ? Окуляри для зору купляю рідко , але ж скло може прийдеться і міняти , і можливо швидко (((
Перемелица• 08 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Правда , я думала що може бути і дешевше, цін не знаю зовсім ((
Может, конечно. Только это выброшенные деньги будут.
TATIYANA• 08 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
А де це ви дивитесь? Звідки скрін з цінами у вас був ?
Я займаюсь оптикою))))
Перемелица• 08 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну я думала , може ж десь також роблять окуляри по рецепту, і висилають , як меблі наприклад під замовлення ))
Так все равно ж оправу мерять надо
Обнемашечка• 08 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Розкажіть мені про покриття для водіїв , я і не знала про таке))
Поляризационное называется - я загуглила)
Вот
https://kitaec.ua/articles/kak-v-brat-ochky-dlya-v...
TATIYANA• 08 мая 2023
Ответ дляОбнемашечка
У меня с цилиндрами. -1 и -1,25. И нужно ещё покрытие антибликовое - или как оно правильно называется- для водителей
Антиблікове, просвітлююче в цих лінзах є. Поляризації немає. З циліндрами такими під замовлення.
Обнемашечка• 08 мая 2023
Ответ дляTATIYANA
А сколько будет с поляризацией и с цилиндрами за шт?
TATIYANA• 08 мая 2023
Ответ дляОбнемашечка
Завтра напишу, бо немаю тих прайсів в телефоні))))
Обнемашечка• 08 мая 2023
Ответ дляTATIYANA
Дякую
автор Аноним ФЕЯ • 08 мая 2023
Ответ дляTATIYANA
Значить мені в оптиці потрібно звернуть увагу , щоб лінзи були антиблікові і с поляризацією? Це ж важно для водія, бо я зовсім не питала про це ((
Обнемашечка• 08 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Вам нужна поляризация. Потому что антибликовые - это для езды в ночное время - вы же не будете ночью в чёрных очках ездить
автор Аноним ФЕЯ • 08 мая 2023
Ответ дляОбнемашечка
Точно, дякую )) я і водій початківець і окуляри ношу рідко
пицунда• 08 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
у меня линзы корея для компьютера покупала где то по 500гр давненько. если напряг с деньгами. то идите в другую оптику. линз много разных ценовых категорий...но для меня главное оправа покупаю только металл. все остальные разваливаются