Поміркована думка• 08 мая 2023
Закохалась в сумку..
Хочу🙈 яка вона гарна, стримуюсь щоб не купити, але ж спокуса…🤪
Чай не пью, только кофе• 08 мая 2023
Не на мій смак, але якщо виникли почуття до сумки і є можливість, то беріть, щоб не жаліти і відчути себе щасливішою
Мао_Мяо• 08 мая 2023
Ого, ціна!
Тут або мажори сидять, або я чогось в житті не розумію.
Автор, задонатьте на ЗСУ.
Поміркована думка
• 08 мая 2023
Ответ дляА у нас макарошки
На москальськомовному сайті ?
Та це просто фото, знайшла, зробила скрін🤷🏻♀️
Поміркована думка
• 08 мая 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Ценник конечно ого-го
Так я з США за кращою ціною купила б, це просто для прикладу скрін сумочки
Поміркована думка
• 08 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
Ого, ціна!
Автор, задонатьте на ЗСУ.
Доначу і без того
Поміркована думка
• 08 мая 2023
Ответ дляНезламна
Бабушкин стайл.
Влюбитесь лучше в человека
Чому? Наче не нав‘язливий принт🤔
Любов до речей і до чоловіка в мене різниться, дякую)))
Чемодан-Вокзал-Майами• 08 мая 2023
Ответ дляПоміркована думка
Чому? Наче не нав‘язливий принт🤔
Автор, классная сумка! Покупайте, конечно! Сколько той жизни. Деньги нужны для того, чтобы приносить нам удовольствие.
Поміркована думка
• 08 мая 2023
Ответ дляЗубожиння
А мне она как Бабушкина, очень ретро
Та годі вам) базова ж модель🫠 проста, чим бабусина? Чесно, здивована
Зубожиння• 08 мая 2023
Ответ дляПоміркована думка
Та ну реально, автор, дизайн устаревший
Поміркована думка
• 08 мая 2023
Ответ дляЗубожиння
Та ну реально, автор, дизайн устаревший
Блін, а яка актуальна? Покажіть, може я відстала від моди трохи)))
Поміркована думка
• 08 мая 2023
Ответ дляVera83
Таббі крута, але ціна у нас зависока, пошукайте на Ібей - я там недавно чорну с коричневим карманом зловила за 200 долларів
Я знайшла за 210$ її в США, як вам по якості вона і взагальному вартує? Кажуть дівчата не актуальна🤷🏻♀️🫣
Я нє Матрьошка!• 08 мая 2023
Сейчас -20% в аутлете. Посмотрите может там есть. Сумка суперская.
Поміркована думка
• 08 мая 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Дякую☺️
Мао_Мяо• 08 мая 2023
Ответ дляVera83
а ще потрібно взяти дитину з дит будинку, собачку з притулку, а от потім вже можна й сумку собі купити.. але це не точно
Не накручуйте.
В який зараз час живем? То нормальна ціна за річ, просто якусь тряпку?
Весотехник• 08 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
Ого, ціна!
Автор, задонатьте на ЗСУ.
Ого ви мажорка, пишете зі смартфона. Купіть кнопковий різницю відправте на ЗСУ
Поміркована думка
• 08 мая 2023
Ответ дляxterminal
Коач моя любовь 😍
Ой, яка краля🥹 купили недавно?
No problems• 08 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
Не накручуйте.
Тут Шанелями, Диорами и Витонами хвастаются за тысячи евро. А вы прицепились к сумке за 200 баксов