Я еле от сегодняшней ночи отошла, а тут опять ((
⚡️ Існує велика загроза масованої ракетної атаки сьогодні вночі
росіяни тримають напоготові ресурс ракет.
"Залишилися близько 50 ракет Х-101 та Х-555, також росіяни можуть додати ракети іншого рівня для створення масованої атаки.
Сьогодні вночі треба бути гранично обережним Києву та й всій Україні, бо ракети з дальністю понад 2000 км можуть дістати будь-якого місця.
Ответ дляsvetlapanna
В нас вчора обстріляли приватні будинки на узбережжі, нещасна Затока Олеської області....Колись був привабливий курорт, гарно, комфортно. я їздила туди відпочивати.Після того,як свинособаки-мутанти почали свій срач ракетами. багато людей покалічених, загиблих. курорт не функціонує зовсім, собаки дикі бігають, жах суцільний
Ролик в Ху Одессе про собак ранил до слез. Бедолаги, бегут к машинам(((.
Ответ дляsvetlapanna
І ми любили їздити. Ех, тварюки ,щоб їм
_Alekssandra_• 08 мая 2023
Ответ дляМухтар
Я заметила, что в последние несколько дней предупреждают за пару часов. Специально зашла почитать и вот опять((
Вспомните о чем нас только за время войны не ’предупреждали’: и ядерка - уезжайте из Киева, и туалеты собирались во дворах многоэтажек рыть, про наступление с Беларуси чего стояли разговоры.
И это ж нужно выискивать страшилки и себя пугать? И без этого сдуреть можно.
Ответ дляasjaua
Ми в Житомирі. Працюємо, знімаємо квартиру, вивезли свекруху і нашіх з нею котів. Купа друзів нових, купили велікі і мені тонометр. Ти в Одесі?
Держись. (За что держаться не пишу, бо сама не знаю). Житомир - хороший выбор, как мне кажется, в ленте новостей не мелькает.
Ага, я в Одессе.
Ответ для_Alekssandra_
Не, ну туалет во дворе то треш конечно))
black-opium• 08 мая 2023
Ответ дляtel9
Кто сегодня будет идти в убежище ( если вдруг будет тревога) ?
Если вдруг
А вы оптимистка )
Соромно зізнатися, я усі тривоги нічні просипаю.
Учора чула, як бахало, прокинулася і лежала слухала, не стала будити чоловіка і кота)
Вони спали міцно-міцно, я трошки покрутилася і далі заснула.
Перед сном читаю молитву і сплю, уб‘є уві сні-ну така моя доля отже, а оце не спати і сидіти чекати- та пішло воно нафіг.
black-opium• 08 мая 2023
Ответ дляМухтар
Так то ж сами власти Киева и писали про те туалеты , при чем с завидной регулярностью , прям их любимая туалетная тема .
black-opium• 08 мая 2023
Ответ дляМухтар
Не заметно ) нашли к чему придраться. Все всё поняли, а вам же обязательно нужно прицепиться.
Удалено администрацией...
Magic Noir• 08 мая 2023
Ответ дляАквис
А что там в Одессе с собаками? Это же жилой город?
Ответ дляYarosh10
Я сегодня решила лечь спать. Не успела заснуть, обстреляли Харьков. Теперь сон пропал