Море_море_я_скучаю• 09 мая 2023
Це що за такий новий тренд щоб труси тирчали?
Повернулося давно забуте в новій інтерпритації?
Це реально треш чи я старію і не розуміюся, відстаю
Швендяю містами• 09 мая 2023
Ответ дляДуболом
Тогда модно ыло чтоб стринги торчали. А щас вон мужские боксеры.
Автор, я видела даже джинсы такие.
Так это и есть джинсы, а не трусы
Но выглядит стремно
Элька-Карамелька• 09 мая 2023
Ответ дляВсем_Рада
Не знают уже как больше изуродовать женщин, тьфу.
Прикуси Язика• 09 мая 2023
Ответ дляМальчижка
Это тренд 90-2000х)
Тогда хоть стринги торчали, а на фото памперсы какие-то
Мальчижка• 09 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Пост 61. Да и стринги ничем не лучше)
Дуб береза• 09 мая 2023
Ответ дляВсем_Рада
Вот интересно, чем они вдохновлялись?
Вчера соседка по купе малого своего так одевала: колготы до ушей, а сверху - шорты. Может отсюда мода пошла?
Редисочка• 09 мая 2023
Ответ дляПушкининиана
Так у груш ноги коротші за тулуб. Тому зрозуміло, чому не подобається.
Ну справедливості заради не коротші, просто не вміщається 2 розміри тіла (як у довгоногих). В середньому до 1,5 тіла- це довжина ніг груша.
Але ви писали про гарну фігуру і плоский живіт- це в груш присутнє. А я вам написала, що треба ще й ноги довгі до того всього. Хоча, особисто мені, і з довгими ті бєдровкі не подобаються.
Я колись проходила курси по стилістиці дуже модні, так от ця модель джинс- штанів вважається найневдалішою з точки зору крою, незалежно від типу фігури. Єдині, кого вона не партачить відверто, це височенні топ-моделі з пласкими формами, більш маскулінний тип.
Але ця дискусія приречена на те, що кожен залишиться при своїй думці) вам комфортно- носіть на здоров’я)