Мені видали закордонний паспорт, в якому ім´я та прізвище перебрехані на європейський лад. В результаті чого в лікарняному реєстрі моє ім´я записують як Ольха. Така ж помилка і в прізвищі. За допомогою свідоцтва про народження та українського паспорту мені вдалося в цих документах відстояти свої дані. Зараз намагаюся отримати ІР-паспорт. І мені знову ліплять європейські слова. За що така неповага до мене??? Я прожила 76, майже, років Ольгою. А тепер чомусь, не розумію за які гріхи, я втрачаю і прізвище і ім´я. А хтось же втратить ще й батьківське ім´я. Бо його теж перекрутять на якийсь там європейський лад. А як я буду доводити свої права на квартиру? На дипломи? На трудову книжку? На свою пенсію???
У цих всіх документах мої дані відповідають моєму свідоцтву про народження. Тепер у мене не буде жодного права ні на власну квартиру, ні на 50 років стажу, ні на мою освіту. Тільки тому, що хтось вислуговується перед Європою???
Дуже прикро втрачати своє обличчя та на додачу ще й свої здобутки за 76 років життя
Може хто вже доводив своє право на власне ім´я, прізвище та по-батькові? Поділіться, будье ласкаві досвідом.
З повагою, Ольга, яку чомусь хочуть переіменувати в Олху
Ответ для1947Olga-1957
Почитайте правила транслітерації
Ви все змішали в купу безглузду
Ніхто нічого у вас не відбирає і не позбавляє
Маячня просто про Европу, дипломи і тд
Ви все змішали в купу безглузду
Маячня просто про Европу, дипломи і тд
Ответ дляJulieta78
Ах, да, а кто у вас права на квартиру отобрал? Европейцы,небось?
marata, якщо існують такі правила, що з Ольга роблять OLHA, то чому правила транслітерації імен в зворотному порядку замість Ольга отримують Олха??? І спробуйте доказати, що ваш документ на квартиру виписаний на Ольгу є дійсним для Олхи... Та ще й у прізвищі такаж маячня. Бо в усі реєстри будуть підтягувати кляту Олху...
Ответ для1947Olga-1957
З закордонного паспорта нічого не підтягується. Вперше таке чую
Ответ для1947Olga-1957
Дамочка ! Все реестры в Украине на украинском языке, как и право собственности, дипломы и трудовые )))
Ответ дляОльгаХ
Как для 76 летней и для сегодняшней регистрации вы с ноги так бодренько зашли на форум с криком души про европу)
Julieta78, Европі немає ніякого інтересу до моєї квартири... А от чиновникам, що затіяли цю маячню мабудь мають зиск... Вам ще буде час зіткнутись з документооборотом. Дай Вам Боже сил...
Ответ дляJulieta78
Думаете, Шерлоку Холмсу было не обидно стать Ґольмсом? Кто ж его спрашивал? Правила транслитерации таковы....
Не знаю...
Ответ дляJulieta78
А зворотному порядку?
Ответ дляJulieta78
Да, їм наплювати на наші проблеми...
Ответ дляkystik
Какие дипломы вы собрались отстаивать в 76 лет? Трудовая вам тоже уже вряд ли понадобится, и пенсию вы давно получаете. Что за бредни про выслугу перед Европой? Есть дипломы но нет элементарных знаний про написание имён на английском?
kystik, так в англійському перекладі все правильно переведено. Зараз переводять по-європейському...
Ответ дляkystik
kystik, ’Есть дипломы но нет элементарных знаний про написание имён на английском?’
На англійській мові транслітерація відповідає записам в моїх документах.
Ответ дляТриАна
Почитайте правила транслітерації
Ви все змішали в купу безглузду
Маячня просто про Европу, дипломи і тд
Ви все змішали в купу безглузду
Маячня просто про Европу, дипломи і тд
ТриАна, дитино моя!!! Дай Боже, щоб ти прожила життя і жодного разу не зустрічалася з бюрократами...
Ответ для1947Olga-1957
Кто, где и зачем вам переводит наше имя с английского назад на украинский?? Почему у нас вы даёте документы с английским написанием, а не украинские? Что вообще за организация и для чего она надо чтобы с украинского переводить на английский, а потом с английского снова на украинский, да ещё это все и по базам пробивать? Вас раньше в базах нигде не было? Если у вас есть квартира в собственности, значит вы уже есть в едином реестре майнових прав и записаны там данные украинского паспорта. Что вообще за бредятина у вас происходит?
Ответ дляОльгаХ
ОльгаХ,•так у меня же образование вище радянське. Та й спеціальність: автоматика і телемеханіка.