Просто болталка• 09 мая 2023
Що у Вас завжди є з собою від головного болю
Щось ефективне
Чумацький Шлях• 09 мая 2023
Ніколи не вживаю ніякі пігулки. Як би погано не було. Не маю вдома нічого з аптеки.
Кудряшка Сью• 09 мая 2023
Ніяких. В мене не болить голова. Буває раз в рік, нурофен тоді пью , якщо сильно болить.
Железобетон• 09 мая 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
А это плохо. Терпеть головную боль нельзя- это путь к инсульту
Железобетон• 09 мая 2023
У меня часто болит голова. Потому у меня темпалгин, ибупрофен,парацетамол,налгезин, мелоксикам, и триптаны))
Домашка• 09 мая 2023
Цитрамон Максі або Форте, Солпадеїн ще є. Дуже страждаю головними болями, але пігулки пʼю коли дуже погано.
Железобетон• 09 мая 2023
Ответ дляМаю сечі
Цитрамон від мігрені і ібупрофен від просто головного болю
Цитрамон это аспирин+парацетамол+кофеин)) к мигрени не имеет отношения
Маю сечі• 09 мая 2023
Ответ дляЖелезобетон
Мені допомагає.