ОливьЕЖечка• 09 мая 2023

На що впливає низький прогестерон?

Хотіла б почути відгуки тих, хто стикався/знає з низьким прогестероном. Є деякі симптоми - головний біль, дуже сильний, саме за декілька днів до початку нового циклу та періодичні затримки місячних з кровотечею. При останніх симптомах лікар назначила здати аналіз в другій фазі циклу і ось я маю результат прогестерону = 0.37 при нормах другої фази 3,34-25,56. Поки чекаю відповідь від лікаря, можливо хтось ще мав таку проблему, знає що дійсно є звʼязок і як лікувалися. Поділіться досвідом, будь ласка. Вагітності більше не планую, маю двох дітей.
liliyay• 09 мая 2023
В мене все життя низький. Впливає тільки на можливість завагітніти і виносити. Треба ще дивитися на інші гормони. Але якщо тільки низький прогестерон,то нічого страшного. Чи потрібно це лікувати,не думаю. Але лікарю видніше

Бочка порохУ• 09 мая 2023
Прогестерон антагоніст тестостерону та естрогену. Якщо він низький, то інші гормони можуть бути підвищені, звідси і дивитесь, на що впливають інші гормони. А так з очевидного, на що впливає, то це вагітність.
автор ОливьЕЖечка • 09 мая 2023
Ответ дляliliyay
З вагітністю вже точно закінчила, але прочитала в інтернеті за головні болі при низькому прогестероні, які в мене надто сильні. Вирішила ще тут запитати чи є такі як я.
автор ОливьЕЖечка • 09 мая 2023
Ответ дляБочка порохУ
Здавала ще естрадіол, в нормі.
Нехай щастить• 09 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
є я і моя кума, а також в преклімаксі сильні кровотечі від низького прогестерону т.я автоматично домінування єстрогену (це і головний біль наш в т.ч
Нехай щастить• 09 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Здавала ще естрадіол, в нормі.
сам то він в нормі,а в пропорції с прогестероном отримуємо домінування
автор ОливьЕЖечка • 09 мая 2023
Ответ дляНехай щастить
Тобто таки є звʼязок? Я просто не можу знайти причину таких сильних головних болей саме перед менструацією. І от випадково дізнаюсь таке.
Мені 39, преклімакс то ще ж рано?
Нехай щастить• 09 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Мені 39, преклімакс то ще ж рано?
він може тривати 10+ років пре...трифас пити треба він набряк зніме з голови ,знеболююче тут не допоможе
автор ОливьЕЖечка • 09 мая 2023
Ответ дляНехай щастить
От блін. Наша гарна жіноча доля ☺️

Ловлю капці• 09 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Дело не в низком прогестероне, а в нарушении горм фона, а ваш прогестерон говорит только о том, что в данном цикле не было овуляции. Вам нужно просто назначить коррегирующую терапию
автор ОливьЕЖечка • 09 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
В наступний місяць прогестерон може збільшитися самостійно чи це не реально без терапії?
Ловлю капці• 09 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Еще раз- дело не в прогестероне, его не нужно повышать или понижать. Если будет овулчция, цифры будут выше, если нет, то нет. Вы в позднем репродуктивном возрасте, дело идет к климаксу, идут гормональные изменения, нужна поддержка, начните с ременса , мин 6 мес.
автор ОливьЕЖечка • 09 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Дякую. В мене ТТГ ще трохи псує картину, теж нижче плінтуса опустився. Напевно може бути повʼязано.