кураГАЛЯ• 09 мая 2023

Як Вам пісня на Євробаченні від України ❤️?

Я так розчарована і дивитись не хочу(((.
Ну, як , серед такої кількості виконавців ..
Минулого року були такі чудові виконавці, пісня прям топчик, а це ...
Точно перемога не наша ((( прикро
А Ваші які враження?
Криниця щастя• 09 мая 2023
Вам треба ця перемога другий рік підряд? Серйозно. Той конкурс навіть немає де провести наразі. І , крім того, так, композиція не мега сильна...Але Творчі класний сучасний гурт, щось нове і відмінне від попередніх років, інший зовсім ракурс та свіжий подих. Того року теж мені, наприклад, дуже зайшов номер і група, я дуже вболівала, а багато хто ´обсирали´. Виграли і все рівно були хейтери- ´пожаліли, спеціально дали виграти..´ Хоча, на мою думку, виграли дуже достойно- в номері було поєднано багато цікавих ´фішок´. А цього року покажуть, що Україна може бути ще ц такою, зовсім іншою. Ну, тупі коменти расистів типу ´негр представляє Україну´ і т.д.- це дно взагалі навіть не обговорюється...Всім ніколи не вгодиш. Гурт достойний, мені не соромно. А так...ці всі перемоги...все дуже відносно.

Кишмишная Мая• 09 мая 2023
Песня не яркая, да. Но прикольная в принципе.
Пишу_граммотно!• 09 мая 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
https://youtu.be/neIscK1hNxs

Вона?
Норм песня, даже очень.
Я думала какая-то хрень будет типа Гринджоли
Криниця щастя• 09 мая 2023
Ответ дляСмайлик
Абсолютно нормальная песня. Не считаю что среди других претендентов в этом году были лучше. Да и показывает всей Европе что Украина абсолютно разная и многогранная страна. Да, победа не наша, да она нам и не очень нужна.
Моя думка на 💯💯💯
Аленький носочек• 09 мая 2023
Мені зайшла, краща за більшість інших пісень Євробачення
Криниця щастя• 09 мая 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
справжній українець)))
🤢🤢🤢🤢 це про вас
Криниця щастя• 09 мая 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
пісня ніяка, особливо на фоні Стефанії, такий якісний фолк-рок,а тут просто розчарування
Ой, тут того року Стефанію не обісрав лише лінивий. І нічого.
Криниця щастя• 09 мая 2023
Ответ дляПодмигашка
Удалено администрацией...
Настасья Пицун• 09 мая 2023
Я вообще эту группу не знаю. А кто был ещё в отборе?

Мир Мир Мир!• 09 мая 2023
Ответ дляNastyushaK
За песню на скажу, но то что от нас едет чернокожий исполнитель это класс.
Очень толерантно и трогательно, гордость за страну.
И это не сарказм.
В нас Гайтана теж була на Євробаченні. Україна - це Європа
Коплю на груди• 09 мая 2023
Впервые вижу, слышу эту группу. Но я вообще в вакууме.
Но почему Украину представляют люди не нашей национальности, мягко говоря ?
Бешене сарі• 09 мая 2023
Ответ дляУпругая попка
Ну, есть такое. Песня ни о чем. По крайней мере не такая бесячая как в прошлом году
А какая бесячая была в прошлом году?
Стефания?
Мир Мир Мир!• 09 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Навіть не знала, що сьогодні євробпчення. Якось не рекламували це всюди
Юля Саніна, фронтвумен The Hardkiss, одна з ведучих конкурсу
Коплю на груди• 09 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Не может быть, финалы обычно в 14 -х числах
Анонім Завгосп• 09 мая 2023
мені дуже французька пісня зайшла.
А ці хлопці виглядають стильно і сучасно.Ну сама пісня-кому що подобається. Взагалі Україна,як тільки відмиється від вонючого союзу з узькими (в тому числі в плані творчості і всіх цих примітивних попсових ла-ла-ла одноденок, на які раніше орієнтувались), теж почне робити ще якісніше музику. Ми вже на цьому шляху.
Nota-bene• 09 мая 2023
Ответ дляУпругая попка
Да нормальна пісня. Так не лідер, але досить гідна, в залі під таку на доріжці норм побігати. Досить сучасна. І чесно від фольку вже трішки втомились.
Файна дівка• 09 мая 2023
Ну да, таке шось.. меня смущает, что темнокожий, как-то с Украиной не вяжется (в смысле представитель Украины, против цвета кожи ничего не имею)
Бешене сарі• 09 мая 2023
Песня и исполнение крутые👍
Супер👏
Дама-мадама• 09 мая 2023
Ответ дляФайна дівка
А мені дуже в´яжеться. Я відразу львівський анекдот згадую:
Львів. В салон автобуса заходить вуйко з кулеметом:
- Шановні добродії, а чи не підкажете ви мені котра година?
Усі сидять, мовчать. Тут чорношкірий хлопець схоплюється з місця:
- Сімнадцять годин, п’ятнадцять хвилин дядьку!
- Та сиди, синку, сам бачу, що не москаль!

Крем для арбуза• 09 мая 2023
Хорошая песня, мне нравится.
Покращена• 09 мая 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
https://youtu.be/neIscK1hNxs

Вона?
А мені нра.
Здивувалася побачивши блекмена, але власне чому ні? В нас реально їх багато.
До речі, дуже симпатичний.
Крем для арбуза• 09 мая 2023
Дівчата, коментарі про виконавця, ви наче з печери.
Особливо смішно якщо коментують люди хто виїхав за кордон. Та ні, навіть не смішно.
Крошечка-хаврошечка• 09 мая 2023
Ответ дляФайна дівка
У ребенка в классе ( Киев) такой мальчишка хорошенький мулат с кудрявыми волосами. Укладка у него еще прикольная. И когда я училась в школе , то 2 девочки мулатки были. Естественно, отголоски совка их обижали. Одна шила очень хорошо, может связала с этим свою деятельность. А вторая с Лободой выступала. Представитель Украины иемнокожий очень даже вяжется. Не думала, что живы еще предрассудки подобного рода.
Покращена• 09 мая 2023
Ответ дляP. Halliwell
Мне больше всех израильтянка понравилась. Ноа Кирель
А є відео пісні?
Крошечка-хаврошечка• 09 мая 2023
Ответ дляДама-мадама
Покращена• 09 мая 2023
Ответ дляКоплю на груди
що за маячня? а якщо людина народилася в Україніз таким кольором шкіри, то він не може бути українцем чи що??
Покращена• 09 мая 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
мені дуже французька пісня зайшла.
скиньте посилання будь ласка
Зліпок ступні• 09 мая 2023
А я щось не можу знайти на ютьюбі Євробачення онлайн(
Весотехник• 09 мая 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Карамелька• 09 мая 2023
Ответ дляКоплю на груди
Финал 13 мая, в субботу. Сегодня 1 тур