Баба на горошині• 10 мая 2023

куди на море з дитиною?

шукаю море на тиждень в Європі, поїду сама з дитиною.
хотіла б, щоб був хороший захід в море (бажано пісок, хоча я люблю каміння - для дитини буде не ок), щоб не було одразу глибоко.
Їжа щоб хороша (любимо моно блюда - варене м´ясо, каші, ну або апартаменти і готувати самій - але треба тоді нормальний магазин поруч).
Щоб безпечно, медицина нормальна (була років 10 тому в Чорногорії, і мені країна не видалась з аж таким сервісом).
Поїду сама з дитиною 6 років, раніше вдвох взагалі нікуди не їздили.
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляJULIA_UMKA
А звідки хочете летіти? Рахували скільки по часу займе дорога?
Я щось не наважилася в Туреччину літаком.
З Польщі до Стамбула, там ще майже доба на пересадку.
Це так щоб мінімальна сума вийшла на дорогу.
з Польщі летіти, але ідеально Жешів або Краків
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляJULIA_UMKA
не хочу в Туреччину. в мене дуже ніжний шлунок. тому з їжі треба або шведську лінію (каші і все решта без всяких соусів), або готувати самій
JULIA_UMKA• 10 мая 2023
Ответ дляБасноплетка
А які ціни на Турцію, хто нещодавно шукав?
Те що я дивилася, апартаменти в Фетхіє
Однокімнатні 65 евро, двокімнатні 85 евро.
Перша лінія, невеликий комплекс, але багато басейнів на території.
Готелі дуже дорого.
Ну і велика кількість русні там, моя нервова система не витримає
JULIA_UMKA• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
Я вас туди і не відправляю ))
Це як приклад, що довга дорога.
Тому і питаю ви дорогу в ту ж Чорногорію чи Албанію прораховували?
Бо що я не дивлюся, дуже довго добиратися з купою пересадок.
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
Букинг не страшно, но часто цена у операторов существенно ниже букинга и ещё можно смотреть напрямую на сайте отеля. Авиа билеты купить тоже не проблема, страховку в привате делают. Проблема это как вы будите добираться из аэропорта. Это 130 км... Ой я много где была ...
я була лише в Чорногорії і Іспанії (пляжний).
і ще США та Канада (туристичний).
більше ніде)
і в Польщі (сама країна дуже розвинена, порівняно навіть з Іспанією)
Сколько_мне_лет?• 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
Испания, Коста дорадо (например городок Салоу) идеальный песчаный плавный заход, чистые пляжи со все инфраструктурой, есть где погулять, порт Авентура тут же, можно отели или найти аппараты. Для меня это вообще идеальное место.
Підскажіть який там ближній аеропорт ?
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляJULIA_UMKA
Я вас туди і не відправляю ))
Це як приклад, що довга дорога.
ні) взагалі я планувала тільки Іспанію.
але подруга сказала, що купила тур за 80 тис грн собі з дитиною на тиждень - і я так чуток присіла)))
LinkaT• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
дякую за рекомендації!
якщо там є магазини, то готувати мені не буде напряжно. але це всього лиш тиждень, можливо краще, щоб був фуршет.
А які готелі можете порекомендувати в Чорногорії?
де краще в плані безпеки? і психологічної, і медичної?
в мене від укусу оси анафілактичний шок, і треба бути в нормальному місці, щоб і мені допомогу надали, і якщо щось зі мною - щоб дитину не вкрали...(
Тогда Испания лучше. Магазины есть кругом. Ну для меня Черногрия это в первую очередь красота природы. Я люблю Боко-Котор, но там вода всегда холодная и пляжи не для детей. У вас отек квинке или анафилактический шок. Просто если шок, то тут такие себе шансы хоть где. Это ж мгновенное состояние и люди с такой склонностью обычно носят укол адреналина с рецептом .....
LinkaT• 10 мая 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Підскажіть який там ближній аеропорт ?
Барселона аэропорт.
marata• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
підкажіть які апарти?
були поруч магазини, де можна купити м´ясо і все інше
Так, по дорозі до пляжу маркет Ідея і Мегамаркет трохи далі. Вибір нормальний. Гуляли пішки і в Будву, і в Св. Стефан, Могрен. Їздили в Котор. У Бечічах, Рафаїловичах пляжі значно кращі й чистіші, ніж у Будві, не такі забиті. Жили в апартах Бельмонт. Дуже привітний господар, чисті апарти з усім необхідним.
JULIA_UMKA• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
ні) взагалі я планувала тільки Іспанію.
Офігєть
Розгляньте Болгарію, вона стала дорожче ніж минулого року, але не важко добиратися.
На багатьох пляжах з минулого року блакитні прапори.
Море чисте, тепле.
Так, не Іспанія, але й не 70 тисяч
Сколько_мне_лет?• 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
Барселона аэропорт.
Дякую
Мовчу, але хочу• 10 мая 2023
Ответ дляJULIA_UMKA
Те що я дивилася, апартаменти в Фетхіє
Готелі дуже дорого.
Підкажіть, будь ласка, на яких сайтах дивитесь апарати?
Toryg• 10 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
А зараз від батька потрібно дозвіл?
Так.
JULIA_UMKA• 10 мая 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
airbnb
Бува і таке• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
ні) взагалі я планувала тільки Іспанію.
Для Іспанії то дуже гарна ціна, якщо включено харчування і переліт. Тут радять Хорватію. Там апартаменти стартують від 80 євро доба, харчування рахуйте. Навіть лоукостом з Варшави до Спліта і потім таксі до тієї ж Брели чи Башка вода - це ще, мінімум, 20-25 тис грн в 2 сторони. А до Варшави також на потязі потрібно доїхати. Бюджет на Європу то реально від 80 тис і вище.
JULIA_UMKA• 10 мая 2023
Ответ дляToryg
Так.
Поки в країні війна, дозвіл не потрібен.
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляБува і таке
капець.. 80 тис грн на двох з дитиною на тиждень
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
а Греція, Італія, Хорватія?
чи краще Іспанія або Чорногорія
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляJULIA_UMKA
airbnb
а Ви їдете з кимось?
якось мені самій з дитиною мабуть краще окремі квартири не брати, ну хіба апарт готель..
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляБува і таке
а на чому можна зекономити? може харчування тільки сніданки брати
Бува і таке• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
Так. Ми минулого року з дитиною їздили в Грецію (і це в вересні!). Ціна за тур з дорогою на 8 ночей вийшла більше 80 тис грн. З орендою житла в Кишиніві всі 90 тис. В цьому році тур навіть не розглядаю, бо порахували на літо по 150 тис і вище. Лише апартаменти. І також як не рахую то...
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
мені ще треба таке місце, де не буде багато ос)))))
в Криму їх було валом
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляБува і таке
а де Ви шукаєте апартаменти?
будете самі готувати?
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляБува і таке
і де переліт будете купувати?
Бува і таке• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
Ні, вийде дорожче. Я один раз була взяла лише сніданок і вечерю, як я пожалкувала про те. Йшли на набережній їли в місцевих тавернах, вийшло ще більше по коштам.
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляБува і таке
в мене дочка може повечеряти йогуртом. я - банан і канапку. ми їмо мало..
Весотехник• 10 мая 2023
Для меня идеально с ребенком был Кремер в Турции. Там мелкая галька, большая закрытая территория, классная детская анимация (была молодежь из Харькова). Ну и перелет самый короткий и много русскоговорящих. В Барселону летели 3,5 часа! Коста Дорада понравилась, но пляжи там все общественные и много людей.
Бува і таке• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
а де Ви шукаєте апартаменти?
будете самі готувати?
Так. На booking , а потім пишу напряму власнику через їх особистий сайт і бронюю вже там, так виходить, що передплата лише 30%, так як дуже мало варіантів на booking, де передплату повертають. Краще втратити 30% ніж 100% (у мене було таке, що за день до виліту дитина захворіла і згорів і букінг і наші квитки, тому наразі я ніколи не сплачую 100%, якщо це не тур, а особисте бронювання).
Бува і таке• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
і де переліт будете купувати?
Wizzair. Влітку сезон то вартість квитків не повернуть вже 100%, навіть за 14 днів до скасування. 60 євро втрачається на одному квитку. Тому будьте готові до будь-якого варіанту розвитку подій, якщо у вас також мала дитина. З ними лише зранку того ж дня розумієш чи відбудеться запланована подорож.
Щасти!