Коко На Страже• 10 мая 2023

Я не розумію коли мні готувати їжу? Якшо дитина тільки вчиться ходити і

І завжди за руку мене водить
Сам не грає
В мене плачевний стан та істерика
Спить аж в обід
Старші діти приходять в обід додому та я маю чимось їх готувати а в мене ситуація шо я від малого не можу відійти більше ніж на 5 хв

Я не знаю як мені начистити картоплю… на це немаю часу( я вжу мовчу про смачні страви
Бо роблю все бігом бігом(((
Nata8409• 10 мая 2023
Я сосисками кормлю і макаронами
Gvenna• 10 мая 2023
Складні страви почекають. Готуйте що простіше. Готуйте вночі або з вечора на ранок, увечері є помічники, начистять картоплі.
Бензопирен• 10 мая 2023
Сажайте рядом в манеже.
Пустощі-веселощі• 10 мая 2023
Как вариант- готовить когда ребенок спит
Ну и дети школьники тоже вполне могут сами приготовить себе еду
Бензопирен• 10 мая 2023
Или посидеть рядом .
Просто красавица• 10 мая 2023
Манеж Вам в помощь.
Може ще третю?• 10 мая 2023
Як це водить за руку? Ви самі до такого привчили, дитина має ходити лише сама, просто зробіть квартиру максимально безпечною і вона знайде чим себе розважати
автор Коко На Страже • 10 мая 2023
Ответ дляGvenna
Я одного разу чистила звечора картоплю та клала у воду то вона якась несмачна виходить

Думаєте страви готувати після того як малого спати вкласти ввечері?
Неваляшкина• 10 мая 2023
Дитина спить лише раз в день?
So_so• 10 мая 2023
Стелите на полу на кухне коврик, ребенку кастрюлю, крышку, половник, лопатки, а сама готовите.
И не усложняйте так. Сварите спагетти, сделайте фрикаделек итд.
ФФФФристайла• 10 мая 2023
Нянька
Кухарка
Кафе
Напівфабрикати
А взагалі дивне питання від людини, яка має старших дітей
Ужгород• 10 мая 2023
Ответ дляНеваляшкина
Дитина спить лише раз в день?
Тоже здивувало. Моя в рік мінімум 2 раза спала
автор Коко На Страже • 10 мая 2023
Ответ дляНеваляшкина
Дитина спить лише раз в день?
Так
Бо він встає в 9 засинає в 14:00-14:30
А потім вже в 20:00 засинає
Реанимация• 10 мая 2023
мультиварка в допомогу+ допомога інших членів родини
Gvenna• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже

У мене теж Манюня.
Я просто не можу дозволити собі істерику з-за таких дрібниць. Ну і я не гурман і не професійний кухар, їжа має давати енергію і користь, а за якимсь особливо смачним в ресторан або самі собі готують, кому не подобається.
Реанимация• 10 мая 2023
Ответ дляУжгород
а мій один раз, що вас здивувало?
ХудМудЖен• 10 мая 2023
достаєте кастрюлі, кришки, садите рядом і нехай підбирає
, даєте малювати
даєте чистити часник
і т.д.
Ужгород• 10 мая 2023
Ответ дляSo_so
І баєано в мультиварці, а ще краще скороварці.
Пока дитина рядом на коврику чи манежі підготовили продукти, почистили, нарізали і закинули в мультю і пішли з дитиною. Вона сама приготує. Не заморочуйтесь про не смачно. Головне поживно і ситі.
Бережіть себе.
АдеКВАтная• 10 мая 2023
В мене няня є
Як забрала в 9 ранку і до 17.00 я їх не бачу
День надворі гуляють
Я все встигаю
Завжди
Навіть виспатись
Омлетик• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Так
Бо він встає в 9 засинає в 14:00-14:30
А потім вже в 20:00 засинає
А приготувати до 9 ранку не можна? Суп зварити, котлет насмажити чи що ви там їсте.
Джинци на Флісі• 10 мая 2023
Старші діти хай пограють
автор Коко На Страже • 10 мая 2023
Ответ дляХудМудЖен
, даєте малювати
даєте чистити часник
і т.д.
Та так
Я так і роблю
Але на довго він не всидить
Ну максимум 10 хв потарабанить кришками …
Мені десь треба знайти прості страви
Бо до народження я виготавлювала, на кухні стрибала і літала
А тут блін я не знаю шо готувати і як шоб воно було смачно…
Трактор Віка• 10 мая 2023
В ходунок посадіть і хай собі ходить. Але ж зараз ходунки вважаються страшне якою бідою.
Маргарита и Мастер• 10 мая 2023
Вечером готовить, когда ребенок лег спать. Вы сильно удивитесь, но многие ещё и работают имея маленьких детей и быт никуда не девается)
Gvenna• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже

Взагалі ідеально вставати годинці о 5 ранку.
У вас бути тоді час не лише приготувати, а й на себе. Поки всі сплять, обожнюю цей ранковий час))
Але це важкувато.
ХудМудЖен• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Та так
Я так і роблю
Але на довго він не всидить
Мені десь треба знайти прості страви
готувати з вечора на кілька днів
нічого з вашими не станеться, від вчорашніх котлет чи тушеної картоплі
Амелі на мілені• 10 мая 2023
Сажайте на кухне в стульчик и рассказывайте обо всем, что делаете. Дайте игрушки, что-то из посуды и т.д. Тоже мне проблема ребенка занять.. У меня сын со мной с рождения - я на кухне, он в переноске лежит, я убираю - его с собой из комнаты в комнату ношу, и не орал, и прекрасно все успевала. Еще и училась тогда.
Дама_с_караваем• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Та так
Я так і роблю
Але на довго він не всидить
Мені десь треба знайти прості страви
А со старшими как готовили когда они маленькие были?)
Джинци на Флісі• 10 мая 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
У меня няня до 19, она не готовит. А есть еще муж и дочка старшая, готовлю когда младший 1.1 уже спит. Мультиварка моя главная помощница.
Маргарита и Мастер• 10 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Так
Бо він встає в 9 засинає в 14:00-14:30
А потім вже в 20:00 засинає
Так у вас вагон времени утром и вечером, не вижу проблемы вообще 🤷