Дівчата, вітаю. Маю сина 8 років, треба розвивати мілку моторику. Пише дуже погано, плюс важко формулює речення якщо хоче щось пояснити.
малим був, то говорив багато але на своїй мові. Ходили на Томатіс, масажі, до дефектолога - логопеда, невролога. Почав норм говорити. Важко завязувати шнурки, гудзики вже навчився але довго. Коротше бачу проблему з пальчиками. От що вам дійсно допомогло? Бо купувати сортувальні ігри для маленьких, то він все легко робить. Лєго повно, не любить збирати, але заставляю, може годинку збирати. Книги періодично читаємо, але треба більше.
Ответ дляИзЮмрудная
Що йому подобається робити руками? Лєго заходить?
планшет і телевізор. Обмежую звісно. Грається з сестрою в її ігри, бігають, ховаються, дуркують. Коли у футбол граємо, щось не виходить, дуже псіхує. Граємо в Аліас дял розвитку мовлення, прості слова може пояснити, а далі все, імаджинаріум граємо, карти. Але читала, що мовлення дуже повязано з моторикою
ИзЮмрудная• 10 мая 2023
Ответ дляМартыша
і що з ними робити?
Крихітні конструктори збирати,з пластиліну малесенькі фігурки, навіть гречку сортувати ,це все добре сприяє моториці.
Гжегож Бженчишчикевич• 10 мая 2023
Поищите видео от логопедов.
Крупы перебирать, можно клеить их на бумагу, бусинки нанизывать, вырезать из бумаги, катать снежки из бумаги. Так и напишите запрос: упраженения на мелкую моторику рук.
Перша на селі• 10 мая 2023
лего, пластилін, тісто, глина
спробуйте навчити в*язати, може макраме, кольорові резиночки
коли дитина мало була, давала пляшку і макарони різні, вона збирала до пляшки, але то було років зо два мабуть, вашлму не цікаво буде
Ответ дляМартыша
Маю восьмирічного і теж є проблеми з дрібною моторикою
Я на Розетці купила дуже класні зошити - букви,цифри,фігури
З канавками і зникаючим чорнилом
Хоч в нього є проблеми з концентрацією уваги,але на цих зошитах заліпає по годині
З канавками і зникаючим чорнилом
задумчивая мордочка• 10 мая 2023
Что то поздно вы с милкой опомнились в 8 лет. Милкой желательно с 8 месяцев заниматься.
Ответ дляhrushyk
З канавками і зникаючим чорнилом
о, якраз на них сьогодні теж дивилася, хочу замовити. Але пишуть що чорнила швидку зникають, типу дитина не встигає навіть рядочок закінчити.
Чи ні?
сЛАдКОежКА• 10 мая 2023
Ответ дляМартыша
так, дякую. Іноди проскакують в мене щє неправильні слова, але щє трошки практики і не згадаю цю бл..дську мову.
Є картини, там треба по кольорам пінцетиком викладати блискітки-наклейки. Спробуйте, може зайде.
Зараз знайду роботу сина і сфотографую.
Ще дуже добре додати якийсь музичний інструмент.
Зараз знайду роботу сина і сфотографую.
сЛАдКОежКА• 10 мая 2023
Ответ дляМартыша
Ответ длясЛАдКОежКА
Зараз знайду роботу сина і сфотографую.
о, супер, дякую.
В нього любов до музики з дитинства. Постійно щось співає і обожнює слухати. Є маленький синтезатор, 2 гітари. Декілька місяців ходить на барабани. Дуже подобається. Дякую за поради.
сЛАдКОежКА• 10 мая 2023
Ответ дляМартыша
о, супер, дякую.
Це чудово!
Знайома з дефектологом, який проводить заняття з синтезатором та флейтою, гарні результати.
Фізик-ядерщик заочно• 10 мая 2023
Читайте дитині кніжки. Багато, часто. Співайте з ним. Вчіть віршики, лічилки. Розмовляйте якомога більше. Насипте у склянку різнокольорових намистин, нехай розбирає по різних тарілочках. РОбити аплікації з різних круп та намистин, Ліплення з пластиліну взагалі топчик. Вдягати нитку в голку, навчити шити, пришивати гудзики