Баба на горошині• 10 мая 2023
куди на море з дитиною?
шукаю море на тиждень в Європі, поїду сама з дитиною.
хотіла б, щоб був хороший захід в море (бажано пісок, хоча я люблю каміння - для дитини буде не ок), щоб не було одразу глибоко.
Їжа щоб хороша (любимо моно блюда - варене м´ясо, каші, ну або апартаменти і готувати самій - але треба тоді нормальний магазин поруч).
Щоб безпечно, медицина нормальна (була років 10 тому в Чорногорії, і мені країна не видалась з аж таким сервісом).
Поїду сама з дитиною 6 років, раніше вдвох взагалі нікуди не їздили.
Баба на горошині
• 10 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
А зараз від батька потрібно дозвіл?
надіюсь,що ні)
Баба на горошині
• 10 мая 2023
Ответ дляTumerlan
Їдьте в Болгарію. Тут вам і пісочок і годують смачно
дякую. я якось Болгарію завжди розглядала як такоє..
була в Чорногорії (сам готель ок, але от навколо розруха) і Іспанії
Баба на горошині
• 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
Испания, Коста дорадо (например городок Салоу) идеальный песчаный плавный заход, чистые пляжи со все инфраструктурой, есть где погулять, порт Авентура тут же, можно отели или найти аппараты. Для меня это вообще идеальное место.
я мабуть недалеко була - Тосса де Мар. але ми тоді з чоловіком взагалі не лежали на пляжі - їздили всюди.
До речі, не пригадую, щоб там був аж такий пляжний відпочинок (в готелі,де ми були).
Ответ дляБаба на горошині
Так такое она и есть особенно после Испании. Где были в Черногории что разруха?
Тогда вам Болгария вообще скорее всего не зайдет. В Черногории песок это или Бечичи или уже Ульцинская Ривьера .
Баба на горошині
• 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
були в Бечічі здається.. готель прямо на березі - але мені тоді здалось совком)
в Іспанії ми були десь годину їзди від Барселони - то теж не сказала б, що там все так по-європейськи. за готелем трохи мінімальна рохруха теж була.
Хочеться щоб було чисто, без совка, запахів всяких
Баба на горошині
• 10 мая 2023
Ответ дляБарабасиха
В тому році були в Чорногорії, в цьому Хорватія. Але без пісочка
а куди саме в Хорватії?
Ответ дляБаба на горошині
Тосса это Коста браво и такой себе городок.... В Европе кругом никак в Турции . Пляжи коммунальные. Коста дорадо это в противоположную сторону от барсы ехать. На Коста Браве самый крутой это лорет де мар, но там молодежь тусит конкретно.... . По тише это бланес или Санта Сусанна, пляжный отдых но выйти только набережная и ресто . Смотрите Салоу не пожалеете или Ла пинеледу. Но мой топ Салоу
Сумка з негодою• 10 мая 2023
Ответ дляБасноплетка
А які ціни на Турцію, хто нещодавно шукав?
*Туреччину
Ответ дляБаба на горошині
Берите норм отели, нет ни в Тоссе не в Бечичах разрухи езду постоянно из гола в год. Ну может вы были очень давно если. Отели да кругом по Европе не большие и не новые. Болгария тогда точно не ваше.... А вообще если вы привыкли к турецкому отдыху, тогда лучше туда и ехать. Лететь можно с польши. Но для меня просто Турция после Европы это полная жесть, особенно зная ’закулисье’ этого бизнеса.... Посмотрите в Салоу отели типа Лос Анжелес, Лам Вегас, Микеланджело. Там есть и номера и аппараты с кухней. Я всегда второе выбираю.
Баба на горошині
• 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
дякую. а в яких готелях були?
думаю, чи безпечно, якщо самій на букінг бронювати? але тоді з авіа прийдеться поморочитись і з страховкою
Баба на горошині
• 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
дякую за рекомендації!
якщо там є магазини, то готувати мені не буде напряжно. але це всього лиш тиждень, можливо краще, щоб був фуршет.
А які готелі можете порекомендувати в Чорногорії?
де краще в плані безпеки? і психологічної, і медичної?
в мене від укусу оси анафілактичний шок, і треба бути в нормальному місці, щоб і мені допомогу надали, і якщо щось зі мною - щоб дитину не вкрали...(
Ответ дляБаба на горошині
Я торік у Бечічах була з дітьми - прекрасно відпочили, ніякого совка. Знімали апарти
JULIA_UMKA• 10 мая 2023
А звідки хочете летіти? Рахували скільки по часу займе дорога?
Я щось не наважилася в Туреччину літаком.
З Польщі до Стамбула, там ще майже доба на пересадку.
Це так щоб мінімальна сума вийшла на дорогу.
Ответ дляБаба на горошині
дякую. а в яких готелях були?
Букинг не страшно, но часто цена у операторов существенно ниже букинга и ещё можно смотреть напрямую на сайте отеля. Авиа билеты купить тоже не проблема, страховку в привате делают. Проблема это как вы будите добираться из аэропорта. Это 130 км... Ой я много где была ...
Баба на горошині
• 10 мая 2023
Ответ дляmarata
підкажіть які апарти?
були поруч магазини, де можна купити м´ясо і все інше