Баба на горошині• 10 мая 2023

куди на море з дитиною?

шукаю море на тиждень в Європі, поїду сама з дитиною.
хотіла б, щоб був хороший захід в море (бажано пісок, хоча я люблю каміння - для дитини буде не ок), щоб не було одразу глибоко.
Їжа щоб хороша (любимо моно блюда - варене м´ясо, каші, ну або апартаменти і готувати самій - але треба тоді нормальний магазин поруч).
Щоб безпечно, медицина нормальна (була років 10 тому в Чорногорії, і мені країна не видалась з аж таким сервісом).
Поїду сама з дитиною 6 років, раніше вдвох взагалі нікуди не їздили.
Tumerlan• 10 мая 2023
Їдьте в Болгарію. Тут вам і пісочок і годують смачно
Гуру троллинга• 10 мая 2023
А зараз від батька потрібно дозвіл?
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
А зараз від батька потрібно дозвіл?
надіюсь,що ні)
LinkaT• 10 мая 2023
Испания, Коста дорадо (например городок Салоу) идеальный песчаный плавный заход, чистые пляжи со все инфраструктурой, есть где погулять, порт Авентура тут же, можно отели или найти аппараты. Для меня это вообще идеальное место.
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляTumerlan
дякую. я якось Болгарію завжди розглядала як такоє..
була в Чорногорії (сам готель ок, але от навколо розруха) і Іспанії
Tumerlan• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
А ви все ж розгляньте Варну й околиці)) без ’такоє’. Спробуйте
Барабасиха• 10 мая 2023
В тому році були в Чорногорії, в цьому Хорватія. Але без пісочка
Басноплетка• 10 мая 2023
А які ціни на Турцію, хто нещодавно шукав?
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
я мабуть недалеко була - Тосса де Мар. але ми тоді з чоловіком взагалі не лежали на пляжі - їздили всюди.
До речі, не пригадую, щоб там був аж такий пляжний відпочинок (в готелі,де ми були).
LinkaT• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
Так такое она и есть особенно после Испании. Где были в Черногории что разруха? Тогда вам Болгария вообще скорее всего не зайдет. В Черногории песок это или Бечичи или уже Ульцинская Ривьера .
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
були в Бечічі здається.. готель прямо на березі - але мені тоді здалось совком)
в Іспанії ми були десь годину їзди від Барселони - то теж не сказала б, що там все так по-європейськи. за готелем трохи мінімальна рохруха теж була.
Хочеться щоб було чисто, без совка, запахів всяких
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляБарабасиха
а куди саме в Хорватії?
LinkaT• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
Тосса это Коста браво и такой себе городок.... В Европе кругом никак в Турции . Пляжи коммунальные. Коста дорадо это в противоположную сторону от барсы ехать. На Коста Браве самый крутой это лорет де мар, но там молодежь тусит конкретно.... . По тише это бланес или Санта Сусанна, пляжный отдых но выйти только набережная и ресто . Смотрите Салоу не пожалеете или Ла пинеледу. Но мой топ Салоу
marata• 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
І я туди )
Бегущаяпо• 10 мая 2023
Тиждень - дуже мало, враховуючи добирання (
Сумка з негодою• 10 мая 2023
Ответ дляБасноплетка
*Туреччину
Christ1na• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
І я там була, то моя любов)
LinkaT• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
Берите норм отели, нет ни в Тоссе не в Бечичах разрухи езду постоянно из гола в год. Ну может вы были очень давно если. Отели да кругом по Европе не большие и не новые. Болгария тогда точно не ваше.... А вообще если вы привыкли к турецкому отдыху, тогда лучше туда и ехать. Лететь можно с польши. Но для меня просто Турция после Европы это полная жесть, особенно зная ’закулисье’ этого бизнеса.... Посмотрите в Салоу отели типа Лос Анжелес, Лам Вегас, Микеланджело. Там есть и номера и аппараты с кухней. Я всегда второе выбираю.
Christ1na• 10 мая 2023
Протарас подиавіться, пляж ідеальний
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
дякую. а в яких готелях були?
думаю, чи безпечно, якщо самій на букінг бронювати? але тоді з авіа прийдеться поморочитись і з страховкою
LinkaT• 10 мая 2023
Ответ дляmarata
І я туди )
Супер, что снимаете? Какой отель?
JULIA_UMKA• 10 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
А зараз від батька потрібно дозвіл?
Не потрібен
marata• 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
Супер, что снимаете? Какой отель?
Апарт-готель Маринада
Барабасиха• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
а куди саме в Хорватії?
Сплит
marata• 10 мая 2023
Ответ дляChrist1na
Протарас подиавіться, пляж ідеальний
Так, там супер! Були позаминулого літа
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляLinkaT
дякую за рекомендації!
якщо там є магазини, то готувати мені не буде напряжно. але це всього лиш тиждень, можливо краще, щоб був фуршет.
А які готелі можете порекомендувати в Чорногорії?
де краще в плані безпеки? і психологічної, і медичної?
в мене від укусу оси анафілактичний шок, і треба бути в нормальному місці, щоб і мені допомогу надали, і якщо щось зі мною - щоб дитину не вкрали...(
marata• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
Я торік у Бечічах була з дітьми - прекрасно відпочили, ніякого совка. Знімали апарти
JULIA_UMKA• 10 мая 2023
А звідки хочете летіти? Рахували скільки по часу займе дорога?
Я щось не наважилася в Туреччину літаком.
З Польщі до Стамбула, там ще майже доба на пересадку.
Це так щоб мінімальна сума вийшла на дорогу.
LinkaT• 10 мая 2023
Ответ дляБаба на горошині
дякую. а в яких готелях були?
Букинг не страшно, но часто цена у операторов существенно ниже букинга и ещё можно смотреть напрямую на сайте отеля. Авиа билеты купить тоже не проблема, страховку в привате делают. Проблема это как вы будите добираться из аэропорта. Это 130 км... Ой я много где была ...
автор Баба на горошині • 10 мая 2023
Ответ дляmarata
підкажіть які апарти?
були поруч магазини, де можна купити м´ясо і все інше