Spicy -02f0• 10 мая 2023

Марченко про то, откуда взять деньги на доплаты военным, что об этом думаете?

Единственный выход – внести изменения в бюджет, что обойдется в 170 млрд грн дополнительных расходов. И чтобы их профинансировать, придется увеличить налоги, в том числе НДС – на 4%, военный сбор – втрое.

https://forbes.ua/ru/money/shche-odin-rik-koli-pod...

Нас постепенно готовят к повышению налогов?
dreamsunny• 10 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Гммм… ви б хотіли спостерігати наративи підорашки з голубих екранів і досі?
За канали «Наш» і іже з ним велике дякую Зеленському. Закрив і поток гімна в мозХ пересічному набагато зменьшився.
Я не обговорюю, що хочу або не хочу бачити з екранів. Річ взагалі не про це. А про те, що навіть дитина розуміє до чого призводить така політика.

Якщо вас влаштовує єдиний марафон і режисовані новини,які нам показують що усіх каналів , то ви мабуть живете у світі рожевих поні і не розумієте, як через ці голубі екрани методично промивають мізки глядачам.

Саме там міністр розповідає,що яйця по 17 це за кілограм.

Я вже не можу слухати цю суцільну брехню.

dreamsunny• 10 мая 2023
Ответ дляtarveldy
А не задавались питанням чому?
У моєму пості є відповідь на ваше питання.
KriskaA• 10 мая 2023
Ответ длячир
Наша влада хвастается что после последнего повышения пенсий 3,2 млн. пенсионеров стали получать от 2 до 3 тыс. грн., средняя в этом диапазоне 2 600 грн. Еще 2 млн. человек получают минимальную зарплату, это в основном бюджетники, т.е. без конвертов. И чхать.
Это проблемы пенсов. 30 лет тому этим страдальцам было по 30ть-40к лет. Вот что построили - то и получают.
KriskaA• 10 мая 2023
Ответ дляherba fresca
Мне другое интересно. Кто работать будет?
Если 8 млн человек из Украины выехало.

Оставшихся мужчин гребут на фронт.

И тцкашникам все мало, мало, мало.

Кто работать будет?
Оставшиеся-женщины, пенсионеры, инвалиды?
Та сильные работнички выехали - бабцы с дитлахами и пенсы :)
lana-od• 10 мая 2023
Ответ дляPink Swan
Как и любой человек, я негативно отношусь к лишним тратам из своего кармана. Но объективно понимаю, что это неизбежно, если ты живешь в воюющей стране. Главное чтоб деньги доходили по назначению, а не оседали в карманах батальона Монако.
Я работаю в госструктуре. С нового года сняли все надбавки и премии, зарплата уменьшилась не на одну тысячу. С чего я должна платить эти налоги? У госстужащих и бюджетников и так все забрали.
dreamsunny• 10 мая 2023
Ответ дляKriskaA
А можно узнать, что построили за время независимости сегодняшние 30-40 летние?
Ещё интересно куда делось наше черноморское пароходство, украинский флот?
Например те пенсы построили припортовый завод ( мощнейшее финансово устойчивое предприятие) , а олигархи практически его уничтожили, чтобы прибрать к рукам.....
Сегодняшние пенсы построили те объекты гос.собственности, которые сейчас втихаря распродаются в интересах олигархов....

Проблема глубочайшая, только мало кто об этом задумывается (
МАМА НИКИТКИ-2• 10 мая 2023
Ответ дляdreamsunny

До чого тут единий марафон? (До речі, жодного разу не дивилась).
Я не відношусь до тих- КАКАЯ РАЗНИЦА. А раз дитина робить висновки про тоталітаризм з інформації про закриття прорашистських каналів, то дуже сумніваюсь, що вона сама дійшла до того. Може час вже визначитись?

Soufit• 10 мая 2023
Ответ дляherba fresca
Если 8 млн человек из Украины выехало.

Оставшихся мужчин гребут на фронт.

И тцкашникам все мало, мало, мало.

Кто работать будет?
Ну ок, жінки не можуть воювати. А працювати чого ні?
Да чєго страну давєлі, жєнщіньі работать пайдут
Soufit• 10 мая 2023
Ответ дляOksuchakr
Что значит гребут на фронт?
Ну дєржатВзаложніках ))
Я тут пару десятків рашоботів нарахувала, акаунти нові, а лозунги торішні)
SlawaUkraine• 10 мая 2023
Ответ дляSoufit
экономика сократилась на30% а это 5 милионов рабочих мест пропало , сейчас на бирже труда предлагают или в армию или в трудовую армию за 6000 гривен- разбирать разрушеные дома и прочая тяжолая работа
dreamsunny• 10 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Якщо Ви не розумієте до чого тут єдиний марафон, то напевне не варто витрачати час на пояснення того, що це те, що показують на усіх каналах. Власне це єдина інфа яку дозволено знати середньостатистичному громадянину.

Ви знаходите у цьому ознаки демократії ? Особисто я, ні.

У дитини в книжці написано про ознаки тоталітаризму , цього достатньо...
Важливо наявність самого факту закриття каналів та відсутності опозиції.

Але багатьом подобається все бачити крізь рожевих окуляри і не мати власної думки ... аналізувати, що дійсно відбувається і до чого це може привести взагалі можуть одиниці, бо багатьох влаштовує марафон і передача олени кравець за бюджетні кошти.
SlawaUkraine• 10 мая 2023
Ответ дляdreamsunny
Есть один пример в мировой практике , когда проявив политическую волю побороли коррупцию ( ввели уголовную ответственность и смертную казнь), понизив налоги привлекли инвестиции и за относительно короткий период из страны третьего мира превратились в процветающее государство. Я про сингапурское чудо.

У нас все происходит с точностью до наоборот.((
так у них же план другой, чудо наоборот.
Еленнн• 10 мая 2023
Ответ дляdreamsunny
Хочется этому министру напомнить про то, как Америка выходила из великой депрессии.

Тогда государство серьезно вмешалось в экономику и сделало ставку на поддержание внутреннего производителя и внутреннего потребителя , борьбу с безработицей и бедностью.

Тогда ввели минимальную зарплату (на которую можно жить, а не влачить жалкое существование как на украинскую минималку), на 2/3 понизили налоги на малые доходы ( фактически прогрессивная шкала), кредитовали внутреннего производителя на хороших условиях, повышали налог на импорт, стимулируя тем самым внутреннее производство, активно практиковали концессии.... Фактически направили усилия на сосредоточение капитала внутри страны, который работал на экономику страны...

А повышение налогов в наших реалиях сделает ещё более бедным внутреннего потребителя , задушит бизнес (не только мелкий , а и средний) , приведет к дальнейшей безработице и падению экономики.... Если учесть ещё отток капиталов в оффшоры наших казнокрадов и коррупцию, то просвета нам не видать...
8 млн выехало, столько же оказалось за чертой бедности, неизвестны военные потери... Толи ещё будет(
коли у нас прийшли нові,чесні ’неполітики’(бо барига ж ’крав та наживався’)- так от, маючи більшість та майже монополію ввлади -хто мішав взяти працюючі закони розвиненої країни, або б хотя б не розвиненої -Польші, і проголосувати за їх введення. (Як дружненько проголосували за відміну кульків у магазинах. )
---
А тепер маємо те,що маємо... І дійсно, будем жити як у казці..- чим дальші,тим страшніше. (((((.
СhanelKa• 10 мая 2023
Ответ дляdreamsunny
Реформи можливі у будь який час, коли є політична воля.
Зараз ми отримаємо величезну міжнародну допомогу , але не маємо звітності щодо до доходів і витрат.

Якщо скорочувати бюджетні витрати , то ніяк не за рахунок військових. Хай обмежують тимчасово зарплатню держпосадовців 10-20 мінімалками, членам наглядових рад держустанов взагалі залишити мінімалку замість мільйонних виплат, бо ніякої користі державі ці особи не приносять. Я не розумію, чому наприклад Смолій отримує зарплатню 1300000 грн під час війни. Можна припинити фінансування олігархічних проектів та спрямувати ці кошти на підтримку малого та середнього бізнесу
Врешті решт треба переглянути споживчий кошик і перерахувати його у дїйсних цінах....це можна зробити хоч зараз, якщо мати політичну волі та залізні яйця..
В будь який час неможливі
Любі реформи - мають мати бюджет на них окремий
СhanelKa• 10 мая 2023
Ответ дляdreamsunny

Всі ваші коментарі сходяться з моїми ( що хотіла б написати )
Не буду повторюватися
Еленнн• 10 мая 2023
Ответ дляPink Swan
Ми з вами сперечаємося і думаю абсолютно даремно. Військові беззаперечно мають отримувати високі виплати, але не за рахунок простих українців, які ледь зводять кінці з кінцями. Ви говорите про мотивацію для військових, а не буде скоро кого захищати. Бо з таким життям люди вимирають і тікають за кордон. Куди ще податки їм підвищувати. На повітря ще, чи що? Єдиний вихід - це виводити економіку з тіні і боротися з корупцією. Але це завдання із зірочкою на сьогодні.
Гетьманцев-помічник Сівковича, яка зірочка?
Vlada-Maria• 10 мая 2023
Ответ дляdreamsunny

зараз Вас в порохоботи запишуть і предадуть анафемі-бану))))))))) а по факту - на все закриють очі, бо інакше прийдеться на себе пальцем показувати, а то ой як не хочеться))) простіше. як ні в чому не бувало, ’а шо такоє’
Гляньте яка цікава писЮлька, а головне - ДО КОГО ’прошеніє’ і хто рішала. Можна битись об заклад, що ’прошеніє’ буде виконано,свою головну місію він виконав, треба віддячити такому цінному кадру
Богуслаєв попросив включити його в список на обмін з Росією, – ’Схеми’
https://24tv.ua/boguslayev-poprosiv-vklyuchiti-yog...
nadia-74• 10 мая 2023
Ответ дляДим-дим
Зато реально воюющие многие не могут денег добиться( Семьи пропавших без вести и погибших. Тяжело раненые вообще за бортом жизни. Я своему говорю: жалко, на баяне не играешь, можно уже по вокзалам милостыню просить. Списали, но не уволили. Зп не платят, пенсию по инвалидности тоже. 4 месяца уже 0 грн, еще и операция нужна 8 тыс. долларов. С гражданской работы собираются уволить из-за группы. Остался в 40 лет не нужен никому, кроме родных. Для государства отработанный материал
Жах просто.Багато про це пишуть і це в голові не вкладається ,допоки це все буде?
Lizavel• 10 мая 2023
Ответ дляherba fresca
Если 8 млн человек из Украины выехало.

Оставшихся мужчин гребут на фронт.

И тцкашникам все мало, мало, мало.

Кто работать будет?
Тут прочла и не в одной теме,что женщины дома сидят и занимаются детьми на работу никто не спешит...

Vlada-Maria• 10 мая 2023
Ответ дляЕленнн
---
зате хоч поржуть, як волали....
Vlada-Maria• 10 мая 2023
Ответ дляnadia-74
мій племінник тяжке поранення отримав 7-го лютого. Тільки 2 тижні тому, підключивши всіх, кого можна було задіяти, ми нарешті вирвали йому довідку про обставини поранення
МАМА НИКИТКИ-2• 10 мая 2023
Ответ дляdreamsunny

Сучасна розумна людина не дивиться телевізор від слова взагалі. Існує стільки можливостей отримувати інформацію і без телемарафону.
І ще раз, звідки дитина в 12 років знає про закриття прорашисьских каналів? Коли їх закрили їй мабуть і 10 років не було. Вам досі болить закриття каналу Наш?
Тепер щодо аналізу. Це ви самі вирішили, що вмієте і можете аналізувати щось? Людині, яка упадає за рашистським каналом і дивиться телемарафон взагалі краще помовчати.
Jhenya_Sh• 10 мая 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Так что тогда делать: сокращать тыловые выплаты или поднимать налоги?
Тыловые выплаты сокращать. Без бизнеса не будет ни бизнеса, ни вообще каких-либо поступлений в бюджет.
Еленнн• 10 мая 2023
Ответ дляdreamsunny
Мне кажется, что говорить об инвестициях сейчас рано.
Для инвестора нужна как минимум стабильность и прозрачность законодательства.
Насчёт ’потока рекой инвестиций’ в убитую экономику в коррумпированной стране я очень сомневаюсь.
В сингапурское чудо при такой коррупции просто не верю.
ну і ще є але. інвестори повинні бути впевнені, що війни більше не буде. Хто буде ризикувати своїми грошима, знаючи,шо через декілька років ситуація може повторитися?
Еленнн• 10 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Оля, досить Енергоатому самому продавати електоренергію, а не дарувати з барського плеча Ахметці по схематозу по 10 млрд. щомісяця. І це тільки - одне джерело, де можна взяти гроші. А ще - прикрити тіньовий експорт зерна і т.п.
а ще треба піднять ціну ее для населення,як і було анонсовано. Ну молодці ж!
Еленнн• 10 мая 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Об этом можно только мечтать. В жизни так не бывает, чтоб из грязи и в князи. Чтоб без труда, векового впахивания и строительста экономики, раз влили деньги и хорошо живем.
Все развитые страны строили свое богатство медленно и упорно и на их землях давно не было воен.
ну що Ви.соціальний ліфт! Забули? Був тамада,став...Була сексологиня,стала.. і так дальші. Ніштячки,як нам і обіцяв.
Jhenya_Sh• 11 мая 2023
Ответ дляJanna2525
Автор, а что вы конкретно предлагаете? Где взять деньги на доплаты военным, если казна пустая?
Кто вам сказал, что казна пустая? Смешно даже )))
Soufit• 11 мая 2023
Ответ дляdreamsunny

Нащо починали слухати? Я взагалі не в курсі що там мелють. Знаю тільки що через нього ніби-то відмивають купу грошей
Jhenya_Sh• 11 мая 2023
Ответ дляКуетолог
Есть вариант устроить революцию против всех) Готовы возглавить?
Не вопрос )
nadia-74• 11 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
ужас.