Черговий по кухні• 10 мая 2023
Вентиляційна шахтта
Дівчата, електрик пропонує щиток для ледки розмістити в стіні яка є стіною вент шахти, чи можна її штробити?
Черговий по кухні
• 10 мая 2023
Йому потрібно виштробити нішу товщиною 2 см , і 2 см буде за рахунок штукатурки нарощенно
Рання пташка• 10 мая 2023
Ні, не можна чіпати вентиляційну шахту. І розбирати теж, як багато умільців роблять.
Барбітта• 10 мая 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Ну якщо товщина стінки вент.шахти це дозволяє, чому ні. Головне, щоб не наскрізь. По плану стінка же не є нісучою конструкцією?
Черговий по кухні
• 10 мая 2023
Ответ дляБарбітта
От і він так говорить. Я прочитала що не можна і показую йому цю інформацію. Але він думав заглибитисб туди на 2-3 см + слой штукатурки і розмістити щиток. Говорить так роблять