Можу брикнути• 10 мая 2023
Ви б народжували 3 дитину?
В орендованому житлі?
Завжди хотіла 3 дітей і планувала народжувати її у власному будинку. Але війна внесла корективи , тепер живемо за кордоном в орендованому житлі. Купити плануємо через 2-3 роки. Вік піджимає і не факт, що пізніше вийде завагітніти
Результат:
вже голосів:
235 (47.57%)
Так
98 (19.84%)
Інше
88 (17.81%)
Результат
73 (14.78%)
Планувала б пізніше
Можу брикнути
• 10 мая 2023
Ответ дляНалогообложу
Вы всю жизнь на сьеме или есть куда вернуться?
Будемо купувати за кордоном
Божий одуванчик• 10 мая 2023
А чому немає варіанта ’ні’? Така відповідь не розглядається?) Інше не дуже підходить
Можу брикнути
• 10 мая 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Бо я хочу ще одну дитину, пробувати все одно буду рано чи пізно
спальное место• 10 мая 2023
Я забеременела. Тоже планировали и тоже возраст поджимает. Главное, что финансы есть снимать комфортное жилье и поддерживать привычный уровень жизни.
Зубожиння• 10 мая 2023
Нет конечно, я пожить для себя хочу....зачем мне всю жизнь создавать себе какие-то сложности и преодолевать их .
Люблю порядок• 10 мая 2023
Ой, це така особиста справа. Я і на першу не наважуюсь, хоча мені за 30
Чумацький Шлях• 10 мая 2023
Боронь Боже навіть думати про другу. Я в шоці звідки в людей стільки сил, здоров´я і бабла, народжувати по троє і працювати ще.
Эскиз бесконечности• 10 мая 2023
Что реально, если в голосовалке будет больше ответов «да», то родите?
Божий одуванчик• 10 мая 2023
Ответ дляМожу брикнути
А скільки Вам років?
Можу брикнути
• 10 мая 2023
Ответ дляЗубожиння
Я і зараз для себе живу, діти не заважають
Можу брикнути
• 10 мая 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Просто цікаво почути інші думки
Зубожиння• 10 мая 2023
Ответ дляМожу брикнути
Да, да, да
Я нет. Я не вижу в себе сил, уверенности, запаса прочности вырастить и дать всё необходимое ещё одному ребёнку.
И даже если представить, что мы всей семьёй зарубежом, это ничего не меняет.
Очень надеюсь, что всего этого у нас хватит для второго ребенка. Первый взрослый и я осознаю какая это огромная работа, не просто родить, а вложить в ребенка.
Дали полный бан• 11 мая 2023
Когда женщины очень хотят троих и не меньше - их не останавливает ничто))
2-3 года это хорошая перспектива Лёгкой беременности вам)
Чумацький Шлях• 11 мая 2023
Ответ дляМожу брикнути
Поділіться як встигаєте?
Булку Дай• 11 мая 2023
Я вже народила, але в Україні у власному житлі. Якщо ви розумієте, що матеріально вам «світить» житло і дуже хочете, то чому б ні?
Можу брикнути
• 11 мая 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Поділіться як встигаєте?
Що саме? Ми активні, подорожуємо , маємо різні хоббі, між дітьми нормальна різниця у віці, я між ними ніколи не розривалася
Можу брикнути
• 11 мая 2023
Ответ дляБулку Дай
Психологічний бар´єр, я ніколи раніше не жила на зйомі
L_I_L_E_Y_A• 11 мая 2023
Хіба такі питання не з чоловіком погоджують?! Адже кожен відповість за себе, а лише ви сама знаете про себе.
Ви дитину хочете, це зрозуміло.
То чому шукаєте причин не народжувати?!
Якщо дозволяє вік і здоровʼя, чоловік не проти, то чому ні?
Ви дитину хочете, це зрозуміло.
То чому шукаєте причин не народжувати?!
Княгиня пітьми• 11 мая 2023
Ответ дляспальное место
Сколько вам лет?
Можу брикнути
• 11 мая 2023
Ответ дляL_I_L_E_Y_A
Ви дитину хочете, це зрозуміло.
То чому шукаєте причин не народжувати?!
Ви дитину хочете, це зрозуміло.
То чому шукаєте причин не народжувати?!
Чоловік завжди за