Новопоштинская• 11 мая 2023
чим захистити матрас під час переїзду
Є білий матрас, вже переїзжав з хати в хату, заматувала прозорою плівкою, наче щільно, але все одно вона порвалася(
ті хто його ніс майже витерли ним весь під´їзд(
підскажіть чим захистити матрас від бруду в бусіку та всього що він вже переживав і більше не хоче пригод)
Фантазерша• 11 мая 2023
Многоооо слоев строительной пленки, не знаю как ее можно порвать, она очень даже плотная. Если ещё и слоев много.... Можете ещё пододеяльник большой, что-то такое, что не жалко. Обернуть и потом в пленку
Та прям багіня• 11 мая 2023
А тот пакет ,в котором був новий матрас,викинули?я завжди такі речі зберігаю
Бабуся мороз• 11 мая 2023
Вам правильно написали, пленка для теплиц. Там еще попробуй разорви, даже если захочешь
Новопоштинская
• 11 мая 2023
Ответ дляТа прям багіня
муж купував кровать та матрас тому нічого не лишив))
Новопоштинская
• 11 мая 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Купіть міцну плитку для теплиць
дякую, в голові не було навіть бо нема дачі)))
Новопоштинская
• 11 мая 2023
Ответ дляФантазерша
дякую, точно куплю величезний чохол якийсь
Стильна штучка• 11 мая 2023
і скотч зверху плівки, ми ще в старі простині на резинці загортали з обох боків.потім плівка і скотч