Невгамовна• 11 мая 2023
Дочка 5кл і літератури зарубіжна і українська, оцінки 2,4...
Семестрова вийде 5((( просто не хоче нічого робити. Читає швидко. Розуміє. А от по урокам геть нічого не робить. Тести гуглить. От що з нею робити. Її відповідь а нащо мені та література. Читає те що їй подобається.
Мяо мой мяо• 11 мая 2023
Моя у 8 кл, те саме, ще гірше.
І скорочено не читає, і аудіо не слухає. Все списує з сайту довідка.
Невгамовна
• 11 мая 2023
Ответ дляБджолина королева
А я с ней согласна, читают там всякий бред
Поліанна, том соєйр хіба це брєд? Вона спеціально не відповідає, не пише і не робить навіть не слухає на дистанційному, сидить щось там колупається(( а так оцінки по іншим предметам нормальні.
Бджолина королева• 11 мая 2023
Ответ дляНевгамовна
Это единственный небред там. А остальное дичь. У нас вместо чтения фильмы дают смотреть. Тоже черте что, смотришь полтора часа то что неинтересно.
Можете ії переламати і вона зовсім покине читання. Чи можете самі читати шкільну программу та спокушати ії сюжетом, характерами. Люди, які люблять читати, дуже легко ведуться на можливість обговорити книжки)))
Можна ще відстебатися від дитини і зрозуміти, що школа, то трошки інша реальність, яка з життям не дуже перетинається.
Король дивана• 11 мая 2023
В пятом классе программа зарубежной литературы, поверьте, намного интереснее, чем в 8м. Не знаю, как можно умудриться такие оценки по устному предмету получить.
Король дивана• 11 мая 2023
Правильно выше пишут, Поллианна, Том Сойер, Чарли шоколадная фабрика вот только прошли. А старший ребёнок в 8м, ни одного интересного произведения за год, там кошмар.
Синди Кроуфорд• 11 мая 2023
Ответ дляБджолина королева
та в школе много бреда учат! стихи напамять, физика эта дурацкая. А рисунки на рисовании кому нужны? не понимаю зачем в ту школу вообще ходить
Ms. Iphone• 11 мая 2023
Я наказываю. Плохая оценка - неделя без игр на планшете. Отдам только в случае исправления на 11 и 12.
Невгамовна
• 11 мая 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Отут я з вами не згодна. Вірші тренують пам´ять, фізика теж необхідно. Малювання це творчість яка теж стимулює мозок. Загальна освіта дає загальні знання про все.
Синди Кроуфорд• 11 мая 2023
Ответ дляНевгамовна
то сарказм был) я считаю, что в школьной программе нет ничего лишнего
Невгамовна
• 11 мая 2023
Ответ дляMs. Iphone
Я наказую, але мені не потрібні 11-12 , оцінки з 7ки це нормальні оцінки. Але не 2 і 4 в дитини яка прекрасно швидко читає і переказує. А прото не робить бо нафіга.
Ромашкинная• 11 мая 2023
Ответ дляНевгамовна
Это зарубежка, моя хоть аудио слушает. А по укр. Лит тоже оценки ужс. 5 кл. как я вас понимаю.
Смотрю на оценки, слезы( И это ребенок с 1 класса учился 10-11, у нас оценки были неофициальные
Невгамовна
• 11 мая 2023
Ответ дляРомашкинная
Укрліт і зарліт, нічого не читає, не відповідає і не пише, тести онлайн через Гугл . От і виходить коли в школі 2, 4, на дистанційному краще бо тести робить на 8 наприклад. При тому що їй ту книжку ну два три дні читати максимум, переказує прекрасно.
А от син читає дуже погано, повільно, переказувати то взагалі бе ме, 7кл жодного разу не було ні 2 ні 4, мінімум 5-6... І то річна 8-9 виходить.
Невгамовна
• 11 мая 2023
Ответ дляРомашкинная
В першому семестрі їх жаліли бо світла не було, ставили більше. А тут щей електронний щоденник завели, то ппц. Мені одразу оцінки всі приходять ((
Ермолайчик• 11 мая 2023
Ответ дляКороль дивана
Аналогічно в 6 класі! Твори не за віком і не цікаві(
ВсеПроВсехЗнаю• 11 мая 2023
Ответ дляБджолина королева
Зарубежка нормальная. Чарли и шоколадная фабрика , остров сокровищ, робинзон -отличные произведения
Бджолина королева• 11 мая 2023
Ответ дляTammy21
Ви программу відкривали? Там багато гарних книжок, хоча і частина не дуже за віком, імхо.
Открывала. Выразила свое мнение. Для меня бред. Вы можете считать иначе. Вот и ребенку автора неинтересно. Все люди разные
Пасти Ла• 11 мая 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Правильно сразу на работу!
Бджолина королева• 11 мая 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Если человек не собирается саязываться с гуманитарным направлением,то это нигде не прргодится. А математика и физика это точные науки. Сравнение некорректно. А поумничать ни в тему и я умею,ага
Тумба-юмба• 11 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Мій теж в 6 му.Він в захваті від літератури.Що нашої ,що зарубіжки.
На зарубіжній Джек Лондон’Жага до життя’.Чарльз Діккенс про Скруджа і три різдвяні духа.Потім ці японські хайку,і треба було самому щось придумати
Укр літ йому теж заходить .Він відпочиває на уроках таких.Різні обрядові та сезонні вірші- колядки,щедрівки,веснянкиІ Тереадори з Васюківки, Митькозавр.Зараз гуморески Глібова.
Синди Кроуфорд• 11 мая 2023
Ответ дляБджолина королева
так если человек не собирается связываться с точными науками, то ему и физика не нужна. Давайте с 7 лет детям сразу же преподавать профильные предметы, как в университете. Они же помечены с рождения: синей краской гуманитарии - красной краской математики
Однозначная• 11 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Ну моему тяжело даётся 5 класс после начальной школы, когда нихрена не делали по НУШ))) так что я помогаю, мы и фильм Полианна посмотрели вместе и Тома Сойера. По Муми троллям он ничего не понял, тоже объясняли, разжёвывали
Як це ніфіга не робили? у моєї доньки контрольні вдвічі частіше ніж за старою програмою були. Просто дітям важко дається література, не всі дорослі можуть зрозуміти, що хотів сказати тим автор. Питання чи треба те все так розбирати?
Невгамовна
• 11 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Жага до життя то треш для такого віку...
Тумба-юмба• 11 мая 2023
Ответ дляНевгамовна
Для 12 -13 років саме те. Особливо хлопчаки були під враженням. Як вижити одному на Алясці, боротися з хижаками тощо.
Невгамовна
• 11 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Сину не зайшло, ні книга ні фільм, ні питання по твору..
Невгамовна
• 11 мая 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Можна пояснити наслідки поганих оцінок і ліні
Які наслідки поганих оцінок і ліні? Ніяких.