Слухи-руки не распускаю• 11 мая 2023

У вас бувало так, що от ви себе ненавидите?

Особисто я зараз в такому стані. Не люблю свою зовнішність, вагу. Вважаю себе невдахою бо я взагалі нічого не досягла…

І якби смішно це не було дивлюсь в інстаграм і порівнюю. Так, це дитяча смішна фігня. І я це усвідомлюю. Так життя в інстаграм зовсім інше ніж реальність. Але ті блогери заробляють стільки грошей фактично просто показуючи якусь долю маленьку свого життя… А хтось працює за копійки. Хтось скаже то давай і ти йди в блогери, але я вважаю то вже пізно. В такі вершини як є багато блогерів та сама верба не добратись. А їй всього 20 а квартири і дорога машина…
Отак зайдеш , глянеш і думаєш тобі під 30 , а ти таке лайно… так, порівнювати це шлях в нікуди але я так чомусь живу( і психологів різних різних роками слухала, а толку. Мені здається , я така одна на мільйон тільки в не найкращому значенні…
Я супер-пупер• 11 мая 2023
та ну, обычная зависть

ГейТуда• 11 мая 2023
Це звичайна заздрість.
Вона вас з´їдає.
Навчиться жити своїм життям, а не заглядати в чуже.
Водійка хімарса• 11 мая 2023
Буває. Минає. На блогерш дивлюсь як на первостатєйних мошенніц і брехух, нероб, попрошайок а всі їх фотки отфотошоплєні. От візьміть хоть ту жінку Павліка , або ще є така армянка противнюча і потворна як жаба Аревік. Перша ледве ледве за старого алкаша заміж вискочила й родила тепер біга з тим сином по лікарям бо чогось не говорить ще. Але вона ’щаслівая жена і мать’)))) А друга разведена самотня старіюча армянка що мріє про папіків , а вчить жінок бути супервуменами . Кляньче у підписоти гроші так нагло, матюкає іх як лошар коли шось не так спитають, дуже смішить своїми ’еротичними’ танцями .Вчить усих як бути красивими та курси продає чужі , а у самої як злітають фільтри то таке обличчя шо в моєї баби в 60 кращє було. Оце подивлюсь то так настрій підіймається. Чого у автора падає?
Сусановна• 11 мая 2023
Звичайно ж. Це частина рефлексії, що передує стану ’харе нить, зберись. Вперед’.
Зайченя• 11 мая 2023
Всю жизнь так живу
Ленне-Рейма• 11 мая 2023
Буває. От мені так само,майже 30. А я нажерла купу зайвих кг, які треба тепер скидати.
В плані кар’єри, теж не знаю чим хочу займатись. Роботу втратила, в декреті зараз. Нічого такого не вмію , щоб нормально заробляти. І багато чого пробувала. Пробувала і блог вести і вкладати туди гроші і робити гіви, збирати спонсорів, але заробляла копійки, а нервів було ого-го. І продажами займаюсь, теж заробіток невеликий.
І думаю, що треба було раніше вчитись.. А зараз, враховуючи дитину, треба ще думати ким так працювати, щоб якщо піде в садок і почне хворіти я змогла з нею вдома бути?
Бабусь поряд нема, няня дорого. Будь які курси і робота на себе полягає вкладень і багато часу, а працювати на когось, так начальник не буде мене постійно чекати з лікарняного.
Тому і є ненависть до себе, що нічого не досягла, нічого не вмію. І до свекрухи є ненавість. Що сидить тупо вдома, ховається, нічого дітям не дала, все життя в чоловіка на шиї, а зараз даже онуку не бачила і допомоги 0 🙄І людині пофіг, жре, спить і більше нічого
Водійка хімарса• 11 мая 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
О! А чого тільки на свекруху ненависть ? А на свою маму ? Шо таку родила і теж нічого не дала ? І теж жре спить та й все. Чого претензії до свекрухи?
Вилами по Воде• 11 мая 2023
Не парьтесь,Вы не одна такая. Я вообще с природой поругалась
. На блогерш не смотрите,зачем расстраивать себя )
Ленне-Рейма• 11 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Моя мама працює все життя,зараз бабусю доглядає і все одно приїздить в гості ,щоб побачити онучку.
І хто сказав, що вона нічого не дала? Квартиру в рідному місті. Завжди щось передає. А свекрухі і рідна мати не потрібна була, то що говорити вже за сина та внучку.

Водійка хімарса• 11 мая 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
НУ? І що? Вона тобі не мама. Чого ти так зациклились на ній ? Живе своїм життям і добре. Живи своїм. А то відчувається шо в тебе прям ідея фікс якась на ту свекруху. Хочеш на неї звалити усю вину за то яке в тебе зараз паршиве життя і настрій.
Анонимба• 11 мая 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Тююю, ну вы даете.... Мне родители вообще ничего не дали, кроме паршивого детства, сестре еще хоть образование обломилось. А я с 18 лет сама себе зарабатывала, вообще без поддержки, хоть откуда-нибудь. Так что, сдохнуть? Ага, щас. Вышла замуж, получила ВО (с маленьким ребенком на руках, кстати), сейчас работаю на удаленке в сфере продвижения сайтов, к этой работе тоже шла сама, продираясь со слезами и соплями через неудачи и копеечные заработки. Да, сейчас тоже не миллионер, да, работа не оф., но с малышом и без нянек (свекрови тоже поуй) это был единственный выход. И живем мы получше многих, поверьте. Вот еще немного малой подрастет, сам буде в школу бегать - и начну искать оф. работу. Да, иногда так хочется поныть, ну поныла - и дальше пахать. Хочу денег и нормально жить. И по хрен мне на свекровь с ее пофигизмом.
Ленне-Рейма• 11 мая 2023
Ответ дляАнонимба
А как сейчас, общаетесь с родителями?
Я всё понимаю,на счет детства. Ну ладно,тогда не было возможности и денег детей поднять!У всех разные ситуации были, меня он мама вообще одна растила. Но раздражает позиция свекрови, она поступает как и ее свекры. Которые не поддерживали связь с внуками. И не хочу помогать потом свекрови, когда она сама себя обслужить не сможет. А то она сейчас лежит на диване отдыхает, ни дня с внучкой не видавшись и не гуляя , а от нас с мужем потом будет ждать помощь. Вот этого не хочу! Да и просто ,стал неприятным для меня человек, который сидит ждёт рашку со свекром 🫣 Ой, ладно…
Кредитная• 11 мая 2023
Ненавиджу свою лінь. Розумію, що саме вона заважає мені розвиватись, як в робочому плані, так і в особистісному. Майже рік тому на роботі ставила собі певну ціль, і за цей рік нічого не зробила для її досягнення. Ні, свою роботу я виконувала добре, тут проблем немає, але застопорилась на цьому рівні. От скоро на роботі буде річне ревью, по-любому зайде мова про цю ціль, і я уже уявляю, як буду виправдовуватись, чому нічого не зробила для її досягнення(( От ось це в собі дуже не люблю
Анонимба• 12 мая 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
А как сейчас, общаетесь с родителями?
Не общаюсь, т.к. их давно уже нет. У сына бабушка одна, и ее интересует только своя жизнь. Я для себя решила давно, что обижаться и беситься смысла нет - это она теряет время на общение с ним, когда (или если))) опомнится - будет уже поздно, она ему нужна не будет. Это ее проблемы. Касательно помощи ей - она в любом случае мать и муж ее не бросит, мы же не звери, но будет эта помощь только в рамках необходимого и не более.