ХтоЯкщоНеЯ• 11 мая 2023

Хто може допомогти з к.р. по кресленню. Не безкоштовно.

Дівчата, доньці треба здати залік. Вчителі просто озвіріли і задають спеціально важезні завдання по всіх предметах. Якщо з задачами по генетиці ми якось впоралися, то циркуль з креслення просто скот, таке задавати, слів не хватає. 9 клас, в нас сімейне, ми за кордоном зараз живемо.
Я готова заплатити за допомогу. Хто може і яка ціна за це🙏
Щедрик• 11 мая 2023
Ответ дляmelisa-milena
Наружные: 310+200 =510 мм
Внутренние: 200+200=400 мм
Простенки : 100 мм
Точно
Я не доглядела
Вот так правильно
melisa-milena• 11 мая 2023
Кинематическую схему нужно другое фото.
На этом не видно что написано (ответ на вопрос)
melisa-milena• 11 мая 2023
Задайте вопрос учителю : что здесь написано?
Будет выглядеть, что вы выполняете задание.....
автор Аноним Первый • 11 мая 2023
Ответ дляmelisa-milena
Я запитаю, але відповідь отримаю завтра. Чи ви погодитесь почекати до завтра?
-Ань-• 12 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Забита школа в райцентрі. Просто у вчителів завдання загнати всіх сімейників. Мені сказала про це одна вчителька, з якою я близька. Дають завдання на рівні 11 класу і вище і перечити цьому немає як.
Це не тільки у вашій школі сімейників заганяють, щоб не справились і в наступному навчальному році прийшли навчатись в приміщення шкіл (поміняли форму освіти).
Комусь дуже треба загнати всіх дітей в школи, без доступу батьків в приміщення шкіл.
автор Аноним Первый • 12 мая 2023
Ответ дляmelisa-milena
Якщо відгук про допомогу ще актуальний, я знайшла сама чіткіші зображення цього креслення. Бо гнус вчитель поки мовчить)

http://mail.stanki-katalog.ru/sprav_ngf110sh3.htm
melisa-milena• 13 мая 2023
Ответ дляАноним Первый

О, супер! В пн смогу Вам прислать ответы.
автор Аноним Первый • 13 мая 2023
Ответ дляmelisa-milena
Дякую!
melisa-milena• 16 мая 2023
Добрый день! Написала Вам в приват.