Дивне створіння• 11 мая 2023

Як ви приймаєте складні рішення?

Не ті, які босоніжки купити) а ті, від яких залежить подальше життя мінімум на найближчий рік-два. І не тільки твоє. Як обираєте один варіант, коли , наприклад, є 4 і кожен по своєму привабливий. У кожного є + та - . І жоден з них не є " оце те, що я все життя хотіла". В таких випадках чим керуєтеся?

Тільки, будь ласка, не задавайте питання " а про що рішення?" Будь ласка, не лізьте в душу. Там боляче зараз.
Ума Палата• 12 мая 2023
Сплю
ФрекенБок• 12 мая 2023
Ответ дляБанка з медом
Я пишу на папері кожен варіант і внизу плюси і мінуси. Перечитую. Де мінусів більше - не підходить
і я так роблю
і ще в часовому просторі - що отримаю прямо зараз, що в перспективі з плюсів/мінусів
дуже допомагає впорядкувати думки і наочно бачити що виходить
ПлюшкамиБалуюсь• 12 мая 2023
Раджуся з тими людьми, які мають досвід стосовно цього питання чи взагалі здатні проаналізувати ситуацію і не залучені емоційно.
Сама при цьому аналізую свої відчуття - якщо хочеться, то чому, які матиму проблеми при кожному з варіантів. Але іноді вся логіка безсильна перед інтуіцією)))) Маю як позитивний досвід у слідуванні за інтуіцією, так і не дуже. Власне, як і з аналітичним підходом.