Капитошечка• 11 мая 2023
Питання по спадщині, зайдіть будь ласка.
Добрий вечір.
Може хтось стикався з каким питанням, знайшов рішення і зможе порадити.
Ми з чоловіком за своє життя побудували омріяний хороший будинок в Києві.
У нас 2 дітей. Заробити кожному по квартирі уже навряд чи вийде, нам майже по 50 років.
Склали заповіт, щоб в рівних долях все нажите нами майно поділилося між дітьми.
І вот лижемо і у чоловіка таке питання виникло: якщо один з дітей захоче проживати в батьківському домі, а інший захоче продати. І в того, що захоче жити в батьківському домі не буде достатньої суми, щоб виплати сестрі/брату (у нас різнополі діти) його частину?
Як в такому випадку по закону йде розподіл?
Щиро дякую за думки і поради.
Капитошечка
• 11 мая 2023
Ответ дляДжонсонюк
Діліть на дві адреси, при житті краще
Мої родичі так залишились ( два брати)
То один хотів продати, а другий попросив почекати з грошима- затрати суму або частинами, а той відмовив, бо терміново хотів
Продав чужим людям
І на фоні того сварки і досі не спілкуються
Десь 15 років вже так
Мої родичі так залишились ( два брати)
Продав чужим людям
Десь 15 років вже так
Кстаті варіант про різні адреси. Щиро дякую, поузнаю.
Швидкоруч• 11 мая 2023
Ответ дляКапитошечка
Є ще батьки чоловіка. Якщо не залишити заповіт, то поділиться між батьками і дітьми
Нет)
Неначасі• 11 мая 2023
Обычно дочка выходит замуж и уходит из дома, больше всего что она может продать свою часть брату
А вообще , напишите завещание а они сами потом разберутся, главное не дарственную ,а то вас раньше времени могут попросить уйти
Вообще дети это сокровище, чего ждать от них не знаешь , поэтому живите они сами потом разберутся
Капитошечка
• 11 мая 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
і ви ніколи не чули про обов’язкову частку
Чули. Це якщо батьки подадуть заяву на спадщину. Якщо ні, то не буде обов´язкої частини. Так нам нотаріус пояснив.
Джонсонюк• 11 мая 2023
Ответ дляКапитошечка
Це реально
Просто займає час
Але він у вас є
Просто займає час
Але він у вас є
Викасикрет• 11 мая 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
тема про ворожнечу між братом і сестрою
автор якийсь новий тріль
більш досвідчений, ніж звичайні, що пишуть по цій темі
автор якийсь новий тріль
Да прям. Полно враждующих родственников за наследство. У вас в окружении таких нет? Повезло)
Кіна не буде• 11 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Странные вы и без завещания дом шёл бы детям , но с щавещанием дом могут в будущем супруги детей отжать, а дарственную нет, поэтому делайте дарственную. Но, может детей так повернуться что родители при доме на улице окажутся, поэтому вы лучше живите и не переживайте.
Зачем раздает советы по теме в которой не разбираетесь?
Что подарок что наследство это личное имущество. Что значит делайте ’дарственную’? Вы предлагаете автору подарить дом детям а самим медленно отползать в сторону кладбища?
Автор , по теме вопроса, если не смогут между собой договорится,то только суд выделять доли и продавать свою часть
Живчик-счастливчик• 11 мая 2023
Ответ дляКапитошечка
Ну члму зразу тріль?
Прошу поради.
Що ми з чоловіком єдині у кого лише будинок, а не по квартирі кожному з дітей?
Прошу поради.
в кого просите поради?
людина в 50 років не йде за професійною консультацією до юриста, а створює завідомо срачну тему на жіночому форумі. ну зовсім не тріль, ага
Живчик-счастливчик• 11 мая 2023
Ответ дляКапитошечка
а от візьмуть і подадуть
Капитошечка
• 11 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Что за бред, дом вы построили в Киеве , а рассуждаете как с кацапетовки
Якраз ви бред пишите.
Я говорю те що нвм нотаріус порадила.
Що якщо не скласти заповіт і ми помремо оаніше батьків, то нотаріус зобов´язаний все майно поділити на всіх спадкоємців першої лінії, а це діти, чоловік, дружина, батьки.
Я говорю те що нвм нотаріус порадила.
Живчик-счастливчик• 11 мая 2023
Ответ дляВикасикрет
тому і теми такі тут на сто сторінок
Живчик-счастливчик• 11 мая 2023
Ответ дляКапитошечка
Якраз ви бред пишите.
Я говорю те що нвм нотаріус порадила.
ну це як вони подадуть заяву на спадщину. а якщо ні, то нічого нотаріус не зобов’язаний
Капитошечка
• 11 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
Дякую.
Кіна не буде• 11 мая 2023
Ответ дляРозумна Губка
в этом документе оговаривают все нюансы до самых мелких мелочей чтобы потом наследники не смогли претендовать на чужую собственность
’дарственная’ это договор дарения и в момент его подписания имущество дарителя переходит к одаряемому
Зяблик протестант• 11 мая 2023
Ответ дляКапитошечка
Якраз ви бред пишите.
Я говорю те що нвм нотаріус порадила.
Чому ви вирішили, що батьки не будуть претендувати? Чи що хтось з вас не одружиться вдруге. Заповіт нічим не допоможе.
Кіна не буде• 12 мая 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
а взагалі це треба заскрініти
бо я такої маячні ще не читала
Эгсперты)
ВЫВсеВрете• 12 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Откуда такие глубокие познания? ))) Унаследованное имущество является лично собственностью того, кто унаследовал и при разводе не делится.
ВЫВсеВрете• 12 мая 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Продати будинок і гроші поділити. Тільки так.
Продать сейчас самим на улицу?
Или продать после своей смерти?
ВЫВсеВрете• 12 мая 2023
Ответ дляКапитошечка
Нас більше турбує, як діти поділять будинок, якщо один захоче в нім жити, а інший захоче грошима, яких в іншої не буде.
Будинок на 3 поверхи з окремими входами, тому при бажанні зможуть жити обоє
Можно спокойно продать половину дома. Тем более, что он изначально на 2входа.
Кіна не буде• 12 мая 2023
Ответ дляРозумна Губка
дарственная официально оформлена у державного нотаріуса
Слово ’ заповидаю’, вас вообще не смущает?
Что есть ’дарственная ’ в вашем понимании?
Живчик-счастливчик• 12 мая 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
взагалі не ділиться. хоч розвод, хоч ні.
Капитошечка
• 12 мая 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
На 3 входа
ВЫВсеВрете• 12 мая 2023
Ответ дляКапитошечка
А якщо той, що там захоче жити не згодиться на продаж. Є закон його заставити?
Есть возможность выделить внатуре две равноценные части и поделить землю, чтобы из каждой части дома был выход на улицу?
Если да, согласие второго после выделения долей не требуется. Максимум - нужно первым предложить выкупить брату/сестре. Через месяц, если не выкупили, можно выставлять на продажу, но не дороде, чем предлагали родным.
Капитошечка
• 12 мая 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
в кого просите поради?
Навчіться читати.
В старпосту написала, що тільки що у чоловіка таке питання виникло. В 12 ночі звонити до юриста?
Кіна не буде• 12 мая 2023
Ответ дляКапитошечка
На 3 входа
Автор, можно вопрос не по теме, зачем в принципе этот колхоз городили? Почему не три отдельных дома/квартиры?
ВЫВсеВрете• 12 мая 2023
Ответ дляРозумна Губка
Как наследники смогут претендовать на чужую собственность, если ему завещана половина дома? А поменять замки можно и при дарственной.
Кто будет следить за дарственной с условием? Тем более, что не все, что угодно, можно там прописать.
Розумна Губка• 12 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
да це був заповіт
ВЫВсеВрете• 12 мая 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
в цьому ’документі’ вказано, що одна особа подарила, а інша прийняла в дар певне майно. і все.
Теоретически, существует дарственная с условием. Но у нас нет институтов, отслеживающих исполнение этих условий Нотариус вряд ли такое заверит.
ВЫВсеВрете• 12 мая 2023
Ответ дляКапитошечка
А квартиру легше поділити?
Чисто інтересно..
Только если половина соответствует по площади изолированной комнате (комнатам)