Забагаловка• 12 мая 2023

Шикарний салат за 5 хвилин, із списку моїх улюблених страв

Тобто які готуються 15 хв максимум)))
Консервована фасоля, помідор, грінки, часничок, зелень, майонез
...аяприкольная• 12 мая 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Я коли м’ясо купляю, відразу перекручую і поділяю на частини для супа чи котлет. Ще смачніше виходить, ніж зі свіжого. Не знаю чому так, але з замороженого фарша котлети і фрикадельки ніжніші.
Потому что шоковая заморозка рвет волокна и мясо становится мягкое.
Я так балык замораживаю, потом отбивные мягкие из замороженого)

автор Забагаловка • 12 мая 2023
Ответ дляПоумничка
Я дуже швидко кручу, прямо в кастрюлю, тобто реально не більше трьох хвилин, але це справа звички, мабуть, бо я часто готую саме цей суп. У мене свекруха пельмені шурує, аж вилітають з рук, а я з тими пельменями півдня буду ліпитися.
І я прям в кастрюлб
Карма хамелеона• 12 мая 2023
Ответ дляЗабагаловка
300 грамів катаєте 30 хвилин?
500, я не моторна
автор Забагаловка • 12 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Ось моя вечеря за 15 хв 🙂
Класно
пАлАвинкА• 12 мая 2023
Ответ дляЗабагаловка
А що ви щ ними 30 хв робите, просто цікаво
Збити білки, черству булочку замочити в молоці, два рази прокрутить або блендернуть цибулю. Фарш трохи відбити. Тоді виходять дуже-дуже ніжні і смачнющі.

Та і прокрутка фарша теж не 5 хв - поки м’ясорубку прикрутиш, поки розбереш. З електричною так само - дістати, зібрати, прокрутити, витягти, розібрати.
автор Забагаловка • 12 мая 2023
Ответ дляКарма хамелеона
500, я не моторна
То хіба розмовляти з кожною потрібно, 30 хвилин це прям дуууууже довго
Перекус беру завжди• 12 мая 2023
Ответ дляТишком нишком
вы даже меня удивили, честно (а я не фанат готовки) - шо там те фрикадельки делать и овощи нарезать? ))
Ну, давайте підрахуємо.
Почистити і нарізати картоплю-3 хв
Почистити і нарізати моркву цибулю, зелень - 3 хв
15-6=11
У вас картопля вариться 11 хвилин? У мене хвилин 20, а то й більше
автор Забагаловка • 12 мая 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну, давайте підрахуємо.
Почистити і нарізати картоплю-3 хв
15-6=11
Я не їм картоплю
автор Забагаловка • 12 мая 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну, давайте підрахуємо.
Почистити і нарізати картоплю-3 хв
15-6=11
Перчик, порей, зелень, морква, броколі

Перекус беру завжди• 12 мая 2023
Ответ дляЗабагаловка
Я не їм картоплю
А що їсте в супі?
автор Забагаловка • 12 мая 2023
Ответ дляпАлАвинкА

Білки?булочку? Нафіга там булочка?
Все питаю зарання• 12 мая 2023
Ответ для...аяприкольная
Да, и отбивные мягкие. Но нельзя им давать полностью разморозиться, иначе будут невкусные.
автор Забагаловка • 12 мая 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
А що їсте в супі?
Я написала ще можу рис додати
ПрипоРошенная• 12 мая 2023
А грінки які? І часник просто ріжете?
Тишком нишком• 12 мая 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну, давайте підрахуємо.
Почистити і нарізати картоплю-3 хв
15-6=11
Да, где-то плюс-минус так и варится, если взять картошку для варки, мелко порезать и кинуть в кипящую воду. Хотя у мужа моего варится дольше, потому что он кромсает ее кусищами ))) А я люблю, когда в супе все маленькими кубиками
Ну и мне вполне хватит 2 минут на картошку и потом ее сразу кинуть в воду
Перекус беру завжди• 12 мая 2023
Ответ дляЗабагаловка
Перчик, порей, зелень, морква, броколі
Якщо без картоплі, тоді швидше, я наприклад люблю, що б усе було розварене, а за 10 хвилин такої консистенції на досягнути. Але кожному своє, мають місце бути усякі думки
пАлАвинкА• 12 мая 2023
Ответ дляЗабагаловка
Білки?булочку? Нафіга там булочка?
Для текстури. Кажу ж, що виходять ніжні і повітряні. Тануть в роті. Мама так робила і я так роблю. Не так як на котлети, менше треба. І кірочку обз зняти, щоб однорідніше було в фарші.
автор Забагаловка • 12 мая 2023
Ответ дляТишком нишком
Так і є
Злюсь до кипіння• 12 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Ось моя вечеря за 15 хв 🙂
Ваше мне нравиться больше, чем салат автора

Злюсь до кипіння• 12 мая 2023
Я бы это все в одной тарелке не смешивала
Освічую темряву• 12 мая 2023
Ответ дляЗабагаловка
О! Дякую
можно еще фасоль красная .перец.помидор .крабовые палочки.чеснок (по желанию)и сыр на крупную терку чуток
Все буде Україна• 12 мая 2023
Ответ дляТишком нишком
красивый ужин! а из чего салатик (заправка интересует)?
Дякую)
Тільки капелька олії
Лама_мама• 12 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Ось моя вечеря за 15 хв 🙂
Це Ви печериці на грилі запікали?
На пів ставки• 12 мая 2023
😵‍💫о нет
С утра чеснок и фасоль
Радикальная• 12 мая 2023
Ответ дляЗабагаловка
Накрутити фрикадельок?
А що їх там крутити? З 300 гр фаршу це 3 хвилии
Тобто ви просто їсте варений фарш? Фрикадельки, вони ж з цибулькою, рисом, чи морквою, з яєчним жовтком щоб соковиті були, смачненькі.
Нульовий сантиметр• 12 мая 2023
Ответ дляРадикальная
Розкрили секрет 3 хвилин)) Я одразу зрозуміла, що жіночка нічого чи майже нічого не додає. То, знаєте, аби сказати, що вона спритна хозяйка....
_MadonnA_• 12 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Ось моя вечеря за 15 хв 🙂
Ого ) вы вес набираете ?
Радикальная• 12 мая 2023
Ответ дляТишком нишком
Є ще хороша заправка: гірчиця класична готова+олія бажано оливкова, чи лляна, або горіхова+мелені горіхи, чи мелене гарбузове насіння+соєвий соус+мед. Роблю баночку, на тиждень. Можна викреслити якийсь з інгрідієнтів, або замінити. Наприклад додати зерно льону, чи кунжуту, підібрати олію заа смаком . Лимонний сік свіжий бризкаю вже в салат
Радикальная• 12 мая 2023
Ответ дляпАлАвинкА

Так і є
Тишком нишком• 12 мая 2023
Ответ дляРадикальная
Интересно, про орехи и семечки в заправке не слышала. Я обычно делаю оливковое масло+лимон+мед+горчица в зернах