КучМала• 12 мая 2023
як зараз з торгівлею взуття?
у кого зараз як ? вже другий день тиша повна, навіть і не питають
КучМала
• 12 мая 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Шукаю лодочки шпилька сині або беж
41 р
Є?
41 р
Є?
нажаль немає
Молчалка• 12 мая 2023
Я лоферы искала. Продавец в пролавалке с утра молчит. Уже заказала в инсте. Покупка заняла аж 15 минут. А тут можно ждать сутками
Мафиозная• 12 мая 2023
На все тихо( Очікувала що в травні люди будуть перевзуватись та переодягатись, а торгую 1-2 футболки в день.
Вероятненько• 12 мая 2023
я взуття купую виключно в магазинах з приміркою. покупки в інеті це бред. то велике,то мале,то тисне,то тверде,то колодка незручна. взуття треба міряти,тоді не треба розношувати,розбивати,підкладати...
Вероятненько• 12 мая 2023
Ответ дляМафиозная
а для чого,як навезли повно класних футболок в Синсеї, Резевді,Вайкики???пішов,поміряв,а не заморочуєшся з сантиметрами. прекрасні футболочки з Колинса за 359 грн. красиві.навіщо купувати в когось ,невідомо як сяде на фігуру.
Вероятненько• 12 мая 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Шукаю лодочки шпилька сині або беж
41 р
Є?
41 р
Є?
є в магазині Єллар в Києві. я там беру на 41 розмір
Кондуктор троллейбуса• 12 мая 2023
Ответ дляВероятненько
На політехнічному ?
Де воєнторг був колись ?
Вероятненько• 12 мая 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
На політехнічному ?
Де воєнторг був колись ?
Кирилівська 152. Куренівка. від Лук*янівки йде 18,6,33 тролейбус
Мафиозная• 12 мая 2023
Ответ дляВероятненько
В мене не те що ви перечислили, і я прекрасно знаю які ті футболочки прекрасні до першого прання))) І для вас може замовити це заморока а для когось заморока ходити по магазинам витрачати час.
Вероятненько• 12 мая 2023
Ответ дляМафиозная
в Колінсі гарні футболки. моїм вже по 3 роки. прекрасні. в Резервді теж. в Сінсеї і Вайкики простіше,як для дому
Мафиозная• 12 мая 2023
Ответ дляВероятненько
Зайшла на сайт колінс подивитись на ті гарні футболки по 300 грн, то треш, ніби повернулась у минуле. Як кажуть на колір та смак всі фломастери різні)
ЯблокоРаздора• 12 мая 2023
Я теж продаю взуття. Таке... 1-2 продажі в день. Але у мене ще продажі є у своєму смт. Я живу за 30 км від міста. Чоловік зараз віддалено працює, виносить людям. Розміщаю оголошення в вайбер групі смт.
Вероятненько• 12 мая 2023
Ответ дляМафиозная
На сайті їх нема. Я теж заходила.. в магазині були. Бо купувалися вони ще в березні по 359. А були 459.