Галя-краля• 12 мая 2023
Ви б ходили з таким рюкзаком у 33 роки?
Бентежить Мікі маус
Ирина-bbd0• 12 мая 2023
Ответ дляLisischa
Класний рюкзак! Носіть, якщо вам подобається, не слухайте ’добреньких’, які розповідають вам, що 33 - це поважний вік :)
100%
Нужно жить и наслаждаться
Нудными ’бабками ’ успеем побыть еще)
Нужно жить и наслаждаться
Нудными ’бабками ’ успеем побыть еще)
Пухнасті штани• 12 мая 2023
Я у свої 42 с таким би ходила, подобається. Взагалі, не розумію, не має одягу, рюкзаків/сумок, взуття на вік. Все залежить від того чи подобається вам. Подобається - носите, не подобається - ні
БезникаяЯ• 12 мая 2023
Я бы ничего мультяшного не носила. Взрослая тётя, имидж не тот. Не хочется дурочкой выглядеть.
Но с котиками покупала, не удержалась )